Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 
 • Ulje fantastike deri ne 70%

  Ulje fantastike deri ne 70%

  Gjithçka që ju duhet për kuzhinën tuaj me çmimet më të mira. Nxitoni sasitë dhe koha është e limituar.

  Ulje fantastike deri ne 70%

  Ulje fantastike deri ne 70%

  Sytë te oferta - çmimet më të mira

 • Robot Kuzhine Pro
  -50%

  Robot Kuzhine Pro

  Roboti i kuzhinës Pro, pajisja që e çon gatimin në një tjetër nivel. Fuqia1400W, enë prej çeliku inox me veshje metali & kapacitet 4.5l. 

  Çmimi i rregullt: 22,990 Lekë

  Oferta: 11,495 Lekë

  Robot Kuzhine Pro
  -50%

  Robot Kuzhine Pro

  50% ulje vetëm për 11,495 Lekë.

 • Fritezë me ajër Star Delimano
  -40%

  Fritezë me ajër Star Delimano

  Skuqni me fuqinë e ajrit të nxehtë, pa vaj & në mënyrë të shëndetshme. Kapacitet 3,5 L dhe fuqi 1350 W.

  Çmimi i rregullt: 11,990 Lekë

  Oferta: 7,194 Lekë

  Çmimi Club5: 6,830 Lekë

  Fritezë me ajër Star Delimano
  -40%

  Fritezë me ajër Star Delimano

  Fritezë me ajër Star Delimano - Gatim i shpejtë dhe i shijshëm

 • Tenxhere Multicooker 5,7 L
  -26%

  Tenxhere Multicooker 5,7 L

  Gatuani ushqime të shijshme dhe të shëndetshme me tenxheren Multicooker PRO!

  Çmimi i rregullt: 18,990 Lekë

  Oferta: 13,976 Lekë

  Çmimi Club5: 13,277 Lekë

  Tenxhere Multicooker 5,7 L
  -26%

  Tenxhere Multicooker 5,7 L

  Multicooker është shumë e thjeshtë në përdorim.

 • Ulje fantastike deri ne 70%

  Ulje fantastike deri ne 70%

  Ulje fantastike deri ne 70%

  Ulje fantastike deri ne 70%

  Sytë te oferta - çmimet më të mira

 

Tenxhere dhe Tigan

 
 

Pajisje Elektrike

 
 

Aksesorë Kuzhine

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 
Vlerësimet e klientëve:

Video

 •  

  Fritezë me ajër

  Gatuani shëndetshëm, pa vaj, pa u ndier në faj me Air Fryer.

  Më shumë 
 •  

  Linja e enëve të gatimit Titanium

  Frymëzohuni nga tradita dhe inovacioni. Kthejeni çdo kuzhinë në një hapësirë për të zbuluar gjëra të reja dhe shndërroni çdo vakt në festë.

  Më shumë