FRITEZA MË E MIRË

ME AJËR

ZBULONI FRYER-IN MË TË MIRË NË QYTET

Fritezat me ajër Delimano kanë fituar zemrat e më shumë se një milion klientëve të kënaqur në të gjithë Europën me teknologjinë efikase dhe përdorimin e thjeshtë, duke ju lejuar të kurseni kohë, energji dhe para, por megjithatë duke ofruar shije dhe kënaqësi që sjell vetëm ushqimi i skuqur. Për më tepër, mos e kufizoni përdorimin vetëm në skuqje – fritezat me ajër Delimano mund të përdoren gjithashtu për gatim me avull, pjekje dhe ringrohje.

Porosit tani fritezën

CILI ËSHTË SEKRETI?

Ndërsa përdorimi i Air Fryer është i thjeshtë dhe i sigurt, teknologjia brenda është ajo që e bën atë kaq të veçantë. Falë rrjedhës së shpejtë të ajrit ciklonik super të nxehtë, ushqimi juaj do të jetë i gatuar në mënyrë të barabartë, krokant nga jashtë dhe i butë nga brënda.

Shikoni modelet këtu
Dormeo

KOMODITETI NË DUART TUAJ

Friteza me ajër Delimano me dizajn elegant dhe formë kompakte për t'iu përshtatur çdo kuzhine, por me të vërtetë shkëlqen kur është koha për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja individuale dhe për të pasuruar dietën tuaj. Me Air Fryer mund të përgatisni pothuajse çdo gjë me pak ose aspak vaj të shtuar:

 • Delimano
  Delimano

  Ushqim i shpejtë

 • Delimano
  Delimano

  Perime

 • Delimano
  Delimano

  Prodhime Deti

 • Delimano
  Delimano

  Mish

 • Delimano
  Delimano

  Pjekje

 • Delimano
  Delimano

  Vakte të vogla

EDHE KRITIKËT MË TË MËDHENJ DO TË IMPRESIONOHEN

Ne të gjithë e dimë se të vegjlit tuaj janë kritikët më të mëdhenj të ushqimit dhe shijet e tyre gjatë rritjes shkaktojnë shumë situata në lidhje me ushqimin. Me Air Fryer ju mund t'u shërbeni atyre ushqimet e tyre të preferuara, të bëra me më pak vaj ose t'i çoni në aventura kulinare, ku mund të ndihmojnë në përgatitjen e shumë pjatave dhe të eksplorojnë të gjithë botën e re të shijeve. Adoleshentët do ta pëlqejnë gjithashtu, pasi mund të përgatisin vetë ushqimet e tyre të preferuara në çdo kohë.

Porosit tani fritezën
Dormeo

KTHENI GATIMIN NË AVENTURE - ZBULONI FAMILJEN E DELIMANO AIR FRYER

Pavarësisht se ku dhe kur keni nevojë për fritezen me ajër, Delimano ka diçka për gjithçka që ju nevojitet. Air Fryer Star dhe Air Fryer Prime janë perfekte për personat që jetojnë vetëm, familjet e vogla dhe madje edhe shtëpitë e pushimit ose konviktet e studentëve. Air Fryer Supreme bën zgjedhjen perfekte për ata që përgatisin ushqime të plota për më shumë persona, duke ofruar kapacitet dhe mundësi të madhe për të përgatitur njëkohësisht dy pjata të ndryshme. Fritezë Air Fryer Master me Furrë është zgjedhja përfundimtare për kuzhinierët e apasionuar që ofron kapacitet te madh dhe funksion të avancuar të avullit.

 • Delimano

  Fritezë Air Fryer Star

  Ndihmës i domosdoshëm për çdo kuzhinë dhe familje moderne.

  Çmimi: 11,990 Lekë
  Më shumë info >>
 • Delimano

  Fritezë Air Fryer Prime

  Perfekt për çdo kuzhinë, gatuani me ajër të nxehtë dhe me më pak se 80% yndyrë.

  Çmimi: 11,990 Lekë
  Më shumë info >>
 • Delimano

  Fritezë Air Fryer Supreme

  Programe të ndryshme për shumëllojshmëri pjatash.

  Çmimi: 14,990 Lekë
  Më shumë info >>
 • Delimano

  Fritezë Air Fryer Master me Furrë

  Gatim në avull, skuqja ose të dyja - kjo friteze me ajër mund t'i bëjë të gjitha.

  Çmimi: 24,990 Lekë
  Më shumë info>>

Shikoni tabelën e krahasimit dhe gjeni se cili air fryer është i duhuri për ju.

 
Kapaciteti
Fuqia
Programe të caktuara
Programe manuale
Temperatura
Koha
Funksion avulli
Programimi
Funksion dehidratimi/tharje
Doreza
Sipërfaqe që nuk ngjit
Ngjyra
Çmimi

Fritezë Air Fryer Star

Fritezë Air Fryer Prime

Fritezë Air Fryer Supreme

Fritezë Air Fryer Master me Furrë

3.5 L
4.5 L
6.3 L
12 L
1350 W
1400 W
1300 W
2000 W
JO
8
8
8
PO
PO
PO
PO
80 - 200 °C
80 - 200 °C
80 - 200 °C
80 - 200 °C
deri 30 min
deri 60 min
deri 60 min
deri 60 min
JO
JO
JO
JO
Manual
Me prekje
Me prekje
Me prekje
JO
JO
PO
PO
PO
PO
PO
PO
PO
PO
PO
PO
E bardhë / e zezë
E zezë
E zezë
E zezë
11,990 Lekë
11,990 Lekë
14,990 Lekë
24,990 Lekë

JU DUHET NDIHMË?

Ende nuk e dini se cili Air Fryer Delimano është i duhuri për ju? Klikoni në butonin më poshtë, përgjigjuni disa pyetjeve të thjeshta dhe na lejoni t'ju ndihmojmë të gjeni fritezën tuaj të përsosur Delimano Air Fryer.

Po, më duhet ndihmë për të zgjedhur Air Fryerin e duhur për mua

DISA NGA KOMENTET E KLIENTËVE TANË

Delimano

Gatuaj & festo çdo ditë me AIR FRYERDelimano

Me fritezën Air Fryer ju mund të shijoni gjithmonë pjatat tradicionale të skuqura që doni pa u ndjerë në faj (ose pa yndyrë shtesë) dhe të filloni aventurën e kuzhinës që do të përmbysë jetën tuaj për mirë. Zgjidhni një nga modelet e Air Fryer dhe përgatitni ushqimin në mënyrë të thjeshtë, të shëndetshme dhe më të shpejtë.

Nuk ka asnjë arsye për të hezituar, kliko butonin më poshtë dhe porosit tani!

Porosit AIR FRYER-in tënd tani