Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pas Stervitjes

Ora e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • Banane
  • Qumesht
  • Gjalp kikiriku
  • Kanelle
  • Kos
Pregatitja:

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda.

Ju bëftë mirë!

Përbërësit:
Banane Qumesht Gjalp kikiriku Kanelle Kos

Author :