Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk + qese me vakum Dormeo Aloe Vera

Photo
Video

Jastëku klasik Aloe Vera ideal për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni në mënyrë individuale lartësinë dhe butësine e tij sipas dëshirës. Është hipoalergjik, i përshtatshëm për personat alergjik. Lahet në 60℃, temperaturë në të cilën vriten të gjitha mikrobet. Përmasa e tij është 50x70cm dhe është i paketuar me vakum, qesen me vakum mund ta përdorni sërisht.

Jastëk + qese me vakum Dormeo Aloe Vera
3.490 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku klasik Aloe Vera ideal për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni në mënyrë individuale lartësinë dhe butësine e tij sipas dëshirës. Është hipoalergjik, i përshtatshëm për personat alergjik. Lahet në 60℃, temperaturë në të cilën vriten të gjitha mikrobet. Përmasa e tij është 50x70cm dhe është i paketuar me vakum, qesen me vakum mund ta përdorni sërisht.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk Klasik Aloe Vera V3Këllëfi i jastëkut është i mbushur me tegela të bëra 100% me mikrofibra të buta Aloe Vera. Bima Aloe Vera është e njohur për vetitë e saj shëruese.Trajtimi Aloe Vera rigjeneron pëlhura, duke u dhënë atyre butësi, bukuri dhe qetësi, duke e bërë mjedisin ku ju flini një kontakt të veçantë natyror dhe të butë.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® Janë jashtëzakonisht të buta, të ajrosshme dhe hipoalergjike. Struktura e tyre unike krijon xhepa të cilat i shtojnë vëllim shtesë dhe ndjesinë e butësisë jastëkut tuaj.

Fibra Mëndafshi

Plotësimi i jastëkut anatomik Aloe Vera V3 përmban jo vetëm mikrofibra të avancuara Wellsleep® por edhe fibra mëndafshi. Këto fibra ju japin butësi dhe rehati dhe kanë veti të shkëlqyera termoregulacioni dhe bëjnë manaxhimin e lagështirës.

Jastëku klasik Aloe Vera V3 është i paisur me zinxhir në anësore që ju mundëson rregullimin e lartësisë dhe butësisë së jastëkut sipas nevojave tuaja personale. Jastëku është ideal për të gjitha pozicionet e gjumit: anësor, me kurriz dhe stomak.

Përmirësimet e reja për linjën Aloe Vera V3:

Paketim i ri - qese vakumi e riperdorshme

Qesja me vakum Aloe Vera V3 është e ripërdorshme në mënyrë që konsumatori të mund të përfitoje prej saj. Ky paketim është unik dhe përfitim i madh për konsumatorët Dormeo.

Informacione Shtesë
  • Jastëku Aloe Vera ofron butësi të veçantë dhe siguron një mjedis gjumi të freskët dhe të thatë.
  • Pëlhurë me ngjyrë natyrale, pa përdorim kimikatesh për zbardhje, pëlhurë ekologjike miqësore.
  • Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara wellsleep.
  • I paketuar me qese të ripërdorshme vakumi.
  • Lahet në lavatriçe në 60°C.
Të dhëna teknike
Bërthama 100% poliestër (mikrofibra Wellsleep®),rreth 600g
Forma e jastëkut klasik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% poliestër me trajtim Aloe Vera
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 50x70cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star