Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Gota Whiskey Lumina 370ml

Photo
Video
-50%
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave për whiskey Lumina përfshin 6 gota me kapacitet 370ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
Gota Whiskey Lumina 370ml

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave për whiskey Lumina përfshin 6 gota me kapacitet 370ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
Më shumë
Detajet e produktit

Gotave për whiskey Lumina

Seti i gotave për whiskey Lumina përfshin 6 gota me kapacitet 370ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike e gotave te whiskey me material qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes. Qelq i pastër 100% dhe super transparent. Teknologjia e shkrirjes dhe formula speciale e bëjnë këtë produkt unik në treg. Materili i qelqit i përdorur nuk përmban barium, antimony ose plumb. Shtojini kuzhinën tuaj këtë set për servirjen e whiskey për ti dhëne më shumë shkëlqim dhe hijeshi tavolinës tuaj.

Gota uji lumina

Informacione shtesë

 • Shërbejnë për whiskey
 • Përdoret në shtëpi & bare
 • Rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Lahen në pjatalarëse
 • Ruajnë shkëlqimin në kohë
 • Paketim i përshtatshëm për dhuratë
 • gota uji lumina

  Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

  Si e vlerësoni këtë Produkt? *

  1 1 yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star