Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Gota uji Lumina 400ml

Photo
Video
-50%
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota uji me kapacitet 400ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike dhe një bazë solide prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
Gota uji Lumina 400ml

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota uji me kapacitet 400ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike dhe një bazë solide prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
Më shumë
Detajet e produktit

Gota Uji

Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota uji me kapacitet 400ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike dhe një bazë solide prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes. Qelq i pastër 100% dhe super transparent. Teknologjia e shkrirjes dhe formula speciale e bëjnë këtë produkt unik në treg. Materili i qelqit i përdorur nuk përmban barium, antimony ose plumb. Seti i gotave Lumina janë perfekte për perdorim të përditshem. Kompletoni kuzhinën tuaj dhe me setin gotave Lumina, për ti dhëne më shumë shkëlqim dhe hijeshi tavolinës tuaj.

Gota uji lumina

Informacione shtesë

  • Shërbejnë për ujë & lëngje
  • Përdoret në shtëpi & bare
  • Rezistente ndaj gërvishtjeve
  • Lahen në pjatalarëse
  • Ruajnë shkëlqimin në kohë
  • Paketim i përshtatshëm për dhuratë
gota uji lumina

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star