Nuk keni produkte në shportë

Provo

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastëk Anatomik + Qese me vakum Dormeo Aloe Vera

Photo
Video
-60%

Jastëku Anatomik ALOE VERA V3 është projektuar për të gjithë ata që kërkojnë funksionin anatomik në jastëkun e tyre. Jastëku anatomik Aloe Vera V3 ka dy dhoma të veçanta të cilat ndryshojnë në vëllim dhe vendosmëri për ti dhënë mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në të njëjtën kohë gjatë gjithë natës. 

 • Rregullimi individual i lartësisë dhe butësisë së jastëkut.
 • Jastëku Aloe Vera ofron butësi të veçantë dhe siguron një mjedis gjumi të freskët dhe të thatë.
 • Lahet në lavatriçe në 60°C.
 • Rekomandohet përdorimi i detergjentëve të lëngshëm.
Jastëk Anatomik + Qese me vakum Dormeo Aloe Vera

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 1,796 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku Anatomik ALOE VERA V3 është projektuar për të gjithë ata që kërkojnë funksionin anatomik në jastëkun e tyre. Jastëku anatomik Aloe Vera V3 ka dy dhoma të veçanta të cilat ndryshojnë në vëllim dhe vendosmëri për ti dhënë mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në të njëjtën kohë gjatë gjithë natës. 

 • Rregullimi individual i lartësisë dhe butësisë së jastëkut.
 • Jastëku Aloe Vera ofron butësi të veçantë dhe siguron një mjedis gjumi të freskët dhe të thatë.
 • Lahet në lavatriçe në 60°C.
 • Rekomandohet përdorimi i detergjentëve të lëngshëm.
Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku Anatomik ALOE VERA V3 është projektuar për të gjithë ata që kërkojnë funksionin anatomik në jastëkun e tyre. Jastëku anatomik Aloe Vera V3 ka dy dhoma të veçanta të cilat ndryshojnë në vëllim dhe vendosmëri për ti dhënë mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në të njëjtën kohë gjatë gjithë natës. 

Dhoma e vogël ju ofron mbështetje më të fortë në zonën e qafës dhe supeve dhe gjithashtu mundëson shtrirjen e duhur të shpinës. Dhoma e gjërë ofron ndjesi më të rehatshme në zonën e kokës. Të dyja dhomat kanë zinxhir në anësore. Ky funksion ju siguron rregullimin individual të lartësisë së jastëkut dhe butësisë duke hequr ose duke shtuar mbushjen.

Aloe VeraKëllëfi i jastëkut është i mbushur me tegela të bëra 100% me mikrofibra të buta Aloe Vera. Bima Aloe Vera është e njohur për vetitë e saj shëruese.Trajtimi Aloe Vera rigjeneron pëlhura, duke u dhënë atyre butësi, bukuri dhe qetësi, duke e bërë mjedisin ku ju flini një kontakt të veçantë natyror dhe të butë.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® 

Janë jashtëzakonisht të buta dhe të ajrosshme. Struktura e tyre unike krijon xhepa të cilat i shtojnë vëllim shtesë dhe ndjesinë e butësisë jastëkut tuaj.

Fibra Mëndafshi

Plotësimi i jastëkut anatomik Aloe Vera V3 përmban jo vetëm mikrofibra të avancuara Wellsleep® por edhe fibra mëndafshi. Këto fibra ju japin butësi dhe rehati dhe kanë veti të shkëlqyera termoregulacioni dhe bëjnë manaxhimin e lagështirës.

Paketim i ri - qese vakumi e ripërdorshme.

Qesja me vakum Aloe Vera V3 është e ripërdorshme në mënyrë që konsumatori të mund të përfitoje prej saj. Ky paketim është unik dhe përfitim i madh për konsumatorët Dormeo.

Informacione Shtesë

Jastëku Dormeo Aloe Vera ka 2 dhoma të veçanta që ndryshojnë në vëllim dhe qëndrueshmëri dhe zinxhir në të dyja anët që ju mundëson rregullimin individual të lartësisë dhe butësisë së jastëkut. Jastëku është projektuar për ti siguruar kokës dhe shpinës shtrirjen e duhur. 

Dhoma e vogël ju ofron mbështetje më të fortë në zonën e qafës dhe supeve dhe gjithashtu mundëson shtrirjen e duhur të shpinës. Dhoma e gjërë ofron ndjesi më të rehatshme në zonën e kokës. Të dyja dhomat kanë zinxhir në anësore. Ky funksion ju siguron rregullimin individual të lartësisë së jastëkut dhe butësisë duke hequr ose duke shtuar mbushjen.Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® me strukture unike do ti shtojnë volum ekstra jastëkut tuaj.

 • 2 dhoma të veçanta që ndryshojnë në vëllim dhe qëndrueshmëri.
 • Rregullimi individual i lartësisë dhe butësisë së jastëkut.
 • Jastëku Aloe Vera ofron butësi të veçantë dhe siguron një mjedis gjumi të freskët dhe të thatë.
 • Pëlhurë me ngjyrë natyrale, pa përdorim kimikatesh për zbardhje, pëlhurë ekologjike miqësore.
 • Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara wellsleep.
 • Lahet në lavatriçe në 60°C.
Të dhëna teknike
Bërthama 100% poliestër (mikrofibra Wellsleep®), rreth 600g
Forma e jastëkut Anatomik
Lartësia 14 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% poliestër me trajtim Aloe Vera
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 3 Vlerësime

5

3 Vlerësime

Produktet 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Kinga

www.topshop.hu

Super
Shume i mire! Kisha dhimbje qafe dhe vendosa te nderroj jastekun. Pas nje jave mund te them se dhimbja e qafes kishte ikur. Perpos kesaj, eshte shume i rehatshem dhe i lehte. Do te blej edhe per prinderit e mi gjithashtu.

Monik

www.topshop.pl

Gjume si ne perralla
Kam fjetur me jastekun Aloe Vera per pak dite. Isha e friksuar per kete blerje, nuk isha e sigurte cfare jasteku te zgjidhja, por mendoj qe kam bere zgjedhjen e duhur :) Jasteku pershtatet me koken dhe qafen dhe une zgjohen e shplodhur, e relaksuar dhe nuk dua te ndahem prej tij. :)

Ania

www.topshop.pl

Nje jastek shume I mire per mendimin tim
Nje jastek ideal, fle mire mbi te.

Produktet 3