ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Xhezve Elektrike Joy

Photo
Video

Pregatisni kafe ose ngrohni ujin për çaj apo lëngje të ngrohta me xhezven elektrike. Uji do të zihet për më pak se një minutë dhe kjo zhezve ka një dorezë shumë të sigurtë që ju mbron nga djegia. Pjesa e sipërme mund të hiqet për më shumë lehtësi në pastrim. Kapaciteti 250ml.

Xhezve Elektrike Joy
3,990 Lekë
3,190 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pregatisni kafe ose ngrohni ujin për çaj apo lëngje të ngrohta me xhezven elektrike. Uji do të zihet për më pak se një minutë dhe kjo zhezve ka një dorezë shumë të sigurtë që ju mbron nga djegia. Pjesa e sipërme mund të hiqet për më shumë lehtësi në pastrim. Kapaciteti 250ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Xhezve elektrike për zjerjen e ujit

Xhezve elektrike Delimano Joy e cila është shumë praktike dhe e thjeshtë për tu përdorur për zjerjen e ujit dhe pregatitjen e lëngjeve të ngrohta si çaj apo kafe. Dorezë e sigurtë e cila nuk lejon djegien dhe funksion mbrojtje nga mbinxehja.

Kapacitet 250 ml, për 2 filxhana ujë të nxehtë në më pak se një minutë, perfekte për pregatitjen e kafes, çajit ose lëngjeve të tjera të ngrohta që konsumoni në shtëpi.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star