Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Tigan salcash 16 cm Stone Legend Classic

Photo
Video
-30%

Krijuar në një mënyrë eko-miqësore, ky tigan 16 cm nga Delimano Stone Legend Classic është perfekt për ngrohjen e supave, bërjen e vezëve ose një salcë të butë. Baza e saj e qëndrueshme shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë ndërsa veshja e saj Quantanium parandalon ushqimin të ngjitet. I përshtatshëm për të gjitha sobat. 16 cm.

Tigan salcash 16 cm Stone Legend Classic

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 1,740 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Krijuar në një mënyrë eko-miqësore, ky tigan 16 cm nga Delimano Stone Legend Classic është perfekt për ngrohjen e supave, bërjen e vezëve ose një salcë të butë. Baza e saj e qëndrueshme shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë ndërsa veshja e saj Quantanium parandalon ushqimin të ngjitet. I përshtatshëm për të gjitha sobat. 16 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Një tigan i vogël i përsosur për detyra të vogla ditore në kuzhinën tuaj

Ngrohni qumështim për një çokollatë të nxehtë, ose bëni disa salca dhe krem karamel. Ky tigan i dobishëm 16 cm, është tamam për të gjitha llojet e detyrave themelore të kuzhinës dhe do të zbuloni se e përdorni përsëri dhe përsëri. Tigani per salca Delimano Stone Legend Classic, një tigan ku ka më shumë sesa ju duket me sy. Pjesa e jashtme e saj e kuqe me shkëlqim do të thotë se duket fantastike, por edhe ju do të jeni të kënaqur me performancën e tij!

Tigani që realisht jep atë që premton

Tigan per salcë Delimano Stone Legend Classic është pjesë e (ri) linjës së re të enëve të gatimit - Delimano Stone Legend Classic. Baza është bërë në 3 shtresa të kombinuara: smalt i përdorur në ndërtimin e këti tigani siguron që gjithçka nxehet shpejt dhe në mënyrë të barabartë pa pika të nxehta ndërsa baza e çelikut të karbonit është miqësore edhe me induksionin.

Veshja Whitford QuanTanium e përforcuar me grimca guri dhe titani është tepër e fortë dhe rezistente ndaj gërvishtjeve, kështu që ne garantojmë se do të përdorni tigan për shumë vite me rradhë.

Veshje Whitford Quatanium, Arsyeja pse Gjithkush e pëlqen këtë Enë gatimi

Heroi i vërtetë pas linjes Stone Legend Classic është Quantanium, veshja më inovative dhe moderne në treg. Quantanium përmban grimca të vërteta guri që ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht në mënyrë që lagështia natyrore, vitaminat dhe aroma të qëndrojnë të kyçura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Grimcat e gurit i japin ushqimit shijen tradicionale sikur gjithçka të gatuhej në gurë të vërtetë.

5 shtresa të veshjes me titan dhe grimca të vërteta guri

Për të siguruar një performancë shtesë, veshja spërkatet në më shumë shtresa. Dhe kur bëhet fjalë për performancën, ato shtresa shtesë bëjnë të gjithë ndryshimin. Kjo do të thotë që veshja është dukshëm më e trashë për të filluar - por ne nuk jemi ndalur këtu. Për ta bërë atë edhe më të fortë ne kemi shtuar grimca titani, të cilat forcojnë veshjen dhe e bëjnë atë të pashkatërrueshme - edhe nëse përdoren me enë metalike.

I sigurt për mjedisin, i sigurt për ju

Veshja Quantanium është me bazë uji, e shëndetshme dhe miqësore me mjedisin. Të gjitha materialet janë jo toksike dhe 100% pa PFOA, kështu që asnjë kimikat i dëmshëm nuk mund të hyjë në ushqimin tuaj dhe në fund të fundit në trupin tuaj. Veshje jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve nuk nxjerr kimikate në ushqimin tuaj siç bëjnë disa PTFE.

Gatim me pak yndyrë dhe larje super e thjeshtë

Asnjëherë mos luftoni më me qumështin e djegur - me veshjen e brendshme jo ngjitëse Stone Legend Classic asgjë nuk ngjitet dhe e bën larjen si një fllad. Ju mund të gatuani me sasinë minimale të vajit, dhe sipërfaqja jo-ngjitëse do të sigurohet që ushqimi juaj të mos ngjitet ose digjet kurrë.

Të dhëna teknike
Kapaciteti 1,4l
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali Çelik karboni, enamel
Materiali bazë Çelik
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 16cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star