Nuk keni produkte në shportë

Provo

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tigan për skuqje Stone Legend Classic

Photo
Video
-30%

Perfekt për të pregatitur mëngjesin tuaj, tigani Stone Legend Classic është prodhuar duke përdorur materiale të cilësisë më të lartë, nje tigan me siperfaqe jo. Bërë me 8 shtresa çelik karboni, smalt dhe veshje jo-ngjitëse Quantanium, ky tigan do të jetë më i mirë për një pjatë perfekte dhe të shijshme. Përmasat: 24 & 28cm.

Tigan për skuqje Stone Legend Classic

Çmimi: Nga 2,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,090 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Perfekt për të pregatitur mëngjesin tuaj, tigani Stone Legend Classic është prodhuar duke përdorur materiale të cilësisë më të lartë, nje tigan me siperfaqe jo. Bërë me 8 shtresa çelik karboni, smalt dhe veshje jo-ngjitëse Quantanium, ky tigan do të jetë më i mirë për një pjatë perfekte dhe të shijshme. Përmasat: 24 & 28cm.

Më shumë
Detajet e produktit
 • Delimano Stone Legend Classic Frypan

  Nxehet 2 herë më shpejt

  Arrin temperaturën e lartë më shpejt për të kursyer deri në 50% në energji1 dhe kohë2.

 • Delimano Stone Legend Classic Frypan

  Thjeshtë një pikë vaj

  Thjeshtë një pikë vaj është mjaftueshëm për të gatuar shëndetshëm.

 • Delimano Stone Legend Classic Frypan

  Veshje jo ngjitëse

  Veshja jo ngjitëse siguron që edhe enët më ngjitëse të mos ngjiten.

 • Delimano Stone Legend Classic Frypan

  Veshje rezistente ndaj gërvishtjeve

  Përforcuar me grimca minerale natyrale për rezistencë dhe qëndrueshmëri më të mirë

Edhe ushqimi më ngjitës thjesht rrëshqet

Skuqini, kavardisni dhe gatuani - me tigan klasik Stone Legend me madhësi të bollshme, gjithçka është më e shpejtë dhe e thjeshtë. Do të gatuani vezë sy, omëletë të shijshme, do të skuqni salmon ose biftek dhe do të bëni perime të skuqura me vetëm një pikë vaj, por plot shije autentike.

Falë veshjes së shkëlqyer që nuk ngjit dhe konstruksionit të fortë, mund të garantojmë që ky tigan do të jetë në përdorim gjatë gjithë kohës.

Delimano Stone Legend Classic Frypan
Të dhëna teknike
Kapaciteti 1,8l, 2,5l
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali Çelik karboni, enamel
Materiali bazë Çelik
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 24cm, 28cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star