Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Tigan për skuqje Stone Legend Classic

Photo
Video
-30%

Perfekt për të pregatitur mëngjesin tuaj, tigani Stone Legend Classic është prodhuar duke përdorur materiale të cilësisë më të lartë, nje tigan me siperfaqe jo. Bërë me 8 shtresa çelik karboni, smalt dhe veshje jo-ngjitëse Quantanium, ky tigan do të jetë më i mirë për një pjatë perfekte dhe të shijshme. Përmasat: 24 & 28cm.

Tigan për skuqje Stone Legend Classic

Çmimi: Nga 3,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,440 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Perfekt për të pregatitur mëngjesin tuaj, tigani Stone Legend Classic është prodhuar duke përdorur materiale të cilësisë më të lartë, nje tigan me siperfaqe jo. Bërë me 8 shtresa çelik karboni, smalt dhe veshje jo-ngjitëse Quantanium, ky tigan do të jetë më i mirë për një pjatë perfekte dhe të shijshme. Përmasat: 24 & 28cm.

Më shumë
Detajet e produktit
 • Delimano Stone Legend Classic Frypan

  Nxehet 2 herë më shpejt

  Arrin temperaturën e lartë më shpejt për të kursyer deri në 50% në energji1 dhe kohë2.

 • Delimano Stone Legend Classic Frypan

  Thjeshtë një pikë vaj

  Thjeshtë një pikë vaj është mjaftueshëm për të gatuar shëndetshëm.

 • Delimano Stone Legend Classic Frypan

  Veshje jo ngjitëse

  Veshja jo ngjitëse siguron që edhe enët më ngjitëse të mos ngjiten.

 • Delimano Stone Legend Classic Frypan

  Veshje rezistente ndaj gërvishtjeve

  Përforcuar me grimca minerale natyrale për rezistencë dhe qëndrueshmëri më të mirë

Edhe ushqimi më ngjitës thjesht rrëshqet

Skuqini, kavardisni dhe gatuani - me tigan klasik Stone Legend me madhësi të bollshme, gjithçka është më e shpejtë dhe e thjeshtë. Do të gatuani vezë sy, omëletë të shijshme, do të skuqni salmon ose biftek dhe do të bëni perime të skuqura me vetëm një pikë vaj, por plot shije autentike.

Falë veshjes së shkëlqyer që nuk ngjit dhe konstruksionit të fortë, mund të garantojmë që ky tigan do të jetë në përdorim gjatë gjithë kohës.

Delimano Stone Legend Classic Frypan
Informacione Shtesë

Kujdesi dhe pastrimi

Në çfarë nivlei nxehtësie duhet të gatuaj?

Ky produkt është projektuar që të jetë sa më efikas në energji, ndaj këshillojmë fuqimisht përdorimin e nivelit të ngrohjes së ulët deri në mesatare. Një nivel i lartë i nxehtësisë nuk këshillohet pasi kjo mund të dëmtojë produktin apo edhe pjanurën. Gjithmonë ngroheni produktin gradualisht dhe mos përdorni kurrë funksionin "boost". Asnjëherë mos e mbinxehni një produkt bosh.

Çfarë aksesorësh gatimi të përdor?

Për jetëgjatësi të veshjes, rekomandojmë përdorimin e enëve prej druri ose silikoni në vend të metalit. Shmangni prerjen direkt në enën e gatimit.

Si të pastroni enët tuaja të gatimit Stone Legend Classic?

Për të siguruar një jetë më të gjatë të produktit, ne rekomandojmë pastrimin e kësaj enë gatimi me dorë në vend të përdorimit të gjerë të makinës larëse për enë. Për të pastruar produktin, vendoseni nën ujë të rrjedhshëm dhe përdorni një sfungjer të butë dhe detergjent të butë. Falë veshjes jo ngjitëse do t'ju duhet vetëm pak detergjent dhe një sasi e vogël uji. Nuk ka nevojë për njomje paraprake.

Si të asgjësoni paketimin dhe produktin?

Paketimi i produktit mund të hidhet në koshin e letrës. Kur ky produkt nuk ju shërben më, ju lutemi depozitoni këtë enë gatimi në qendrën tuaj lokale të grumbullimit të mbeturinave.

Të dhëna teknike
Kapaciteti 1,8l, 2,5l
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali Çelik karboni, enamel
Materiali bazë Çelik
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 24cm, 28cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star