Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set thikash Dolcevita

Photo
Video
-33%
Ky set funksional kombinon 5 thika cilesore, me doreza të qëndrueshme dhe të parrëshqitshme të dizenjuar në mënyrë ergonomike, të përsosura për përgatitjen e shpejtë të ushqimit. Po ashtu seti përmban edhe gërshërët, 4 aksesorë për kuzhine, mprehës dhe një mbajtëse për të gjithë aksesorët. Tehet janë të punuara prej çeliku inox për performancë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.
Set thikash Dolcevita

Çmimi: 6,490 Lekë


Oferta: 4,348 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Ky set funksional kombinon 5 thika cilesore, me doreza të qëndrueshme dhe të parrëshqitshme të dizenjuar në mënyrë ergonomike, të përsosura për përgatitjen e shpejtë të ushqimit. Po ashtu seti përmban edhe gërshërët, 4 aksesorë për kuzhine, mprehës dhe një mbajtëse për të gjithë aksesorët. Tehet janë të punuara prej çeliku inox për performancë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.
Më shumë
Detajet e produktit

Seti që kombinon thikat cilësore dhe praktike

Ky set i thikash është dizenjuar që t’i mbulojë kërkesat e përditshme të gatimit. Falë materialit çelik inox, teheve të mprehta dhe dizajnit ergonomik, thikat ju mundësojnë që shpejt dhe lehtë të preni ushqimet që ju duhen.

Seti gjithashtu vjen me një mbajtës të bukur dhe të përshtatshëm, duke mbajtur thikat tuaja të organizuara në kuzhinën tuaj. Pavarësisht nëse po prisni, po copëtoni ose po gatuani, Seti i Thikave Delimano Dolcevita Chef me mbajtës është shoqëruesi i përkryer për të gjitha recetat tuaja.

Set thikash Dolcevita (12 pjesë)

Çfarë përmban seti?

 1. Thika e shefit 20cm
 2. Thikë buke 20cm
 3. Thikë sharrë 20cm
 4. Thikë e përditshme 12.5cm
 5. Thikë e vogël 9cm
 6. Gërshërë
 7. Dërrasë për prerje me mprefëse
 8. 4 aksesorë kuzhine
 9. Mbajtëse
Set thikash Dolcevita (12 pjesë)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star