Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set lugë, pirunj, thika 24 copë

Photo
Video
-40%

Seti Delimano Gourmet është i përbërë nga 24 aksesorë – 6 lugë, 6 pirunj, 6 thika dhe 6 lugë çaji. Seti është me material 18/10 çelik inox.

Set lugë, pirunj, thika 24 copë

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 5,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti Delimano Gourmet është i përbërë nga 24 aksesorë – 6 lugë, 6 pirunj, 6 thika dhe 6 lugë çaji. Seti është me material 18/10 çelik inox.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti Delimano Gourmet ose aty ky cilësia bashkohet me elegancën

Të gjitha pjesët e ketij seti kanë një dizajn modern dhe janë të prodhuara me materiale shumë cilësore. Çelik inox 18/10 i cili është rezistent, i fortë dhe i lehtë për tu pastruar. Material i cili nuk ndryshket, dhe do të ruaj shkëlqimin e tryeza juaj do të duket gjithëmonë bukur, elegante dhe e pastër.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Elegance dhe finesë në tryezën tuaj me seti Delimano Gourmet Cutlery

Moderne, por me një dizajn elegant çdo aksesorë i këtij seti kombinohet në mënyre perfekte me çdo tryezë, për përdorim të përditshëm apo miq special dhe darka elegante. Me një dizajn me shkëlqim si pasqyrë i cili nuk e humbet edhe pas shumë kohësh përdorim.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Lehtësi dhe fortësi në një

Këto janë dy nga fjalët kryesore kur bëhet fjalë për serviset e kuzhinës kur i marrim në dorë. Ato janë të lehta, por ju do të ndjeni fortësinë dhe cilësinë e tyre që në prekje. Mund të përdoren për përdorim të përditshëm dhe do të duken gjithëmonë si të reja edhe pas shume vite përdorimi.

  • Delimano Gourmet Cutlery Set
  • Delimano Gourmet Cutlery Set
  • Delimano Gourmet Cutlery Set

Lehtësi në larje, dhe ruajnë shkëlqim edhe pas shume kohësh

Përveç shkëlqimit dhe pamjes së këndshme që ky set ka, gjithashtu janë shumë praktike dhe të rehatshme në përdorim. Mund të lahen edhe në lavastovilje.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Një dhuratë perfekte

Seti Delimano me 24 aksesorë, elegant dhe i paketuar në një kuti të këndshme, një set praktik dhe i përdorshëm për çdo familje. Dhurata perfekte për miqtë tuaj që sapo kanë marrë një shtëpi të re, janë martuar apo kane një përvjetor, ose për nënën tuaj e cila gjithëmonë gatuan gjera të veçanta për ju.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star