Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Mulli elektrik për kripë ose piper Joy

Photo
Video
-70%

Një mënyre e lehtë dhe elegante për të servirur kripën dhe piperin. Mulli elektrik me material çelik dhe me një dizajn të këndshëm, për të bluar në grimca të vogla kripën dhe piperin. Me një hapësirë të madhe në pjesën ku mbushet dhe dorezë ergonomike. Karakteristikë speciale: dritë në fund. Me bateri 6 x 9V AAA.

Mulli elektrik për kripë ose piper Joy

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 750 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Një mënyre e lehtë dhe elegante për të servirur kripën dhe piperin. Mulli elektrik me material çelik dhe me një dizajn të këndshëm, për të bluar në grimca të vogla kripën dhe piperin. Me një hapësirë të madhe në pjesën ku mbushet dhe dorezë ergonomike. Karakteristikë speciale: dritë në fund. Me bateri 6 x 9V AAA.

Më shumë
Detajet e produktit

Beni më të thjeshtë punë tuaj në kuzhinë

Mulli Elektrik Delimano Joy për kripë ose piper i cili punon me bateri dhe është gjithëmonë në dorën tuaj nese do ti shtoni më shumë shije specialiteteve të ndryshme që gatuani në kuzhinë. Mund të bluani sipas dëshirës tuaj, në grimca të mëdha apo të vogla. Një aksesorë i domosdoshëm në kuzhinë për çdo shtëpi dhe të gjithë ata të cilët preferojnë të gatuajnë si profesionist të vërtetë.

  • Delimano Joy Electrical Salt Or Pepper Mill

    Mund të bluani deri në imtësi

  • Delimano Joy Electrical Salt Or Pepper Mill

    E lehtë për tu përdorur – duke shtypur vetëm një buton

Të dhëna teknike
Add Info Batteries: 6 x 1.5V AAA (9V) (not included)
Materiali abs, akrilik, Çelik inoks
Pesha 310 g
Përmasat 21.5 x 6.5 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star