Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Makineri për kokoshka Joy

Photo
Video
-20%

Pregatisni kokoshka të shijshme me makinerine e kokoshkave Delimano Joy. Thjesht vendosni kokrat e misrit, lëvizni çelësin dhe shikoni se si ajri i nxehtë përgatit kokoshkat në vetëm 2 minuta - pa vaj. Fuqia 1200 W.

Makineri për kokoshka Joy

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 2,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pregatisni kokoshka të shijshme me makinerine e kokoshkave Delimano Joy. Thjesht vendosni kokrat e misrit, lëvizni çelësin dhe shikoni se si ajri i nxehtë përgatit kokoshkat në vetëm 2 minuta - pa vaj. Fuqia 1200 W.

Më shumë
Detajet e produktit

Përgatitni një snack të shijshëm me pak kalori në vetëm 2 minuta

Bëni natën e filmit edhe më argëtuese me makinerine per kokoshka Delimano Joy! Përgatitni një tas të madh me kokoshka të lehta dhe mbani të gjithë familjen të kënaqur gjatë gjithë kohës së filmit. Delimano Joy bën një grumbull të madh kokoshkash në vetëm 2 minuta.

Delimano Joy Popcorn Maker

Vetëm ajër i nxehtë - dhe asgjë tjetër

Delimano Joy Popcorn Maker operon me 1200W fuqi për të pregatitur kokoshka të shijshme, krokante duke përdorur qarkullimin e ajrit të nxehtë që heq nevojën për vajra dhe yndyrë. Mund të shtoni vetëm një paketë të thatë misri dhe të lini pas çantën me kokoshka për mikrovale - dhe të kurseni vetën nga disa konservues të panevojshëm.

Delimano Joy Popcorn Maker

Lehtësi për t’u përdorur pa rrëmujë në kuzhinë

Përgatitja e kokoshkave të shijshme në shtëpi kurrë nuk ishte aq e lehtë. Thjesht mbushni hinkën duke përdorur lugën matëse të përfshirë, lëvizni çelësin dhe vetëm në 2 minuta bëni kokoshka. Duke qenë pa kolesterol dhe me pak kalori, është një snack i lehtë që praktikisht nuk keni pse të ndjeheni në faj.

Dhe pas natës tuaj të filmit? Pastrimi është i lehtë pasi brenda hinkës nuk ka mbetje yndyre. Dizajn kompakt dhe hapësirë për ruajtje të drejtë zë pak hapësirë për ruajtje, kështu që mund ta ruani atë në pothuajse çdo cep të dollapit të kuzhinës tuaj.

Delimano Joy Popcorn Maker

Pregatitini sipas deshirës

Kokoshkat e ngrohta janë të mira vetëm me pak kripë por mos u ndalni këtu: mund t’i bëni me çfarë të dëshironi. Ju mund të përdorni gjalpë dhe parmixhano, vaj ulliri dhe hudhër, arra të bluara, kerri, kanellë, çokollatë, djegës - thjesht eksperimentoni dhe gjeni kombinimin tuaj të përsosur të kokoshkave.

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Të kripura

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Të ëmbla

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Me kanellë

 • Delimano Joy Popcorn Maker

  Me mjaltë

Të dhëna teknike
Përmasat 17.3x15.7x28.9cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star