Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Ibrik elektrik qelqi Dolcevita

Photo
Video
-60%
Me ibrikun elektrik Dolcevita, shpejt dhe lehtë mund të vloni ujë për kafe, çaj apo gatime të ndryshme. Ibriku lehtësisht hiqet nga baza për ta mbushur me ujë ose për ta zbrazur. Ka një kapacitet prej 1.7 litrash dhe fiket automatikisht pasi të ketë vluar ujin. Materiali: Çelik inox dhe qelq borosilikat. Fuqia: 2200W.
Ibrik elektrik qelqi Dolcevita

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,996 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Me ibrikun elektrik Dolcevita, shpejt dhe lehtë mund të vloni ujë për kafe, çaj apo gatime të ndryshme. Ibriku lehtësisht hiqet nga baza për ta mbushur me ujë ose për ta zbrazur. Ka një kapacitet prej 1.7 litrash dhe fiket automatikisht pasi të ketë vluar ujin. Materiali: Çelik inox dhe qelq borosilikat. Fuqia: 2200W.
Më shumë
Detajet e produktit

Një ibrik praktik dhe elegant

Me fuqi prej 2200W dhe kapacitet prej 1,7 litrash, ibriku elektrik Dolcevita ju mundëson të vloni ujë për çaj, kafe dhe jo vetëm! Ju mund ta përdorni këtë pajisje edhe për të ngrohur apo vluar ujë për gatime të ndryshme: makarona, oriz, perime etj. Në këtë mënyrë, kurseni kohë dhe energji.

Trupi prej qelqi borosilikat dhe dritën LED të kaltër në fund, e bëjnë këtë ibrik sa praktik po aq edhe elegant për kuzhinën tuaj.

Ibrik elektrik qelqi, Dolcevita

Specifikat teknike dhe avantazhet:

  • Materiali: çelik inox dhe qelq borosilikat
  • Kapaciteti: 1,7L
  • Tensioni: 220-240V,50/60Hz
  • Fuqia: 1850-2200W
  • Ngjyra: argjend, e zezëBazë rrotulluese 360° për përdorim më të lehtë
  • I qëndrueshëm dhe rezistent ndaj njollave, falë qelqit borosilikat
  • Fiket automatikisht pasi të vlojë uji apo nëse nuk ka ujë në ibrik
  • Dritë LED e kaltër
Ibrik elektrik qelqi, Dolcevita

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star