Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Fritezë Air Fryer Master me Furrë

Photo
Video
-32%
Përgatitni ushqime të skuqura më të shëndetshme për të gjithë familjen me fritezën me ajër dhe furre me kapacitet 12 litra. Kjo fritezë e dobishme mund të përgatisë ushqimet në 8 programe të ndryshme. Me temperaturë deri në 200°C, kohëmatës deri në 60 minuta. Skuqini me ajër, piqni, ngroheni dhe gatuani shendetshem me fritezen Air Fryer Master.
Fritezë Air Fryer Master me Furrë

Çmimi: 24,990 Lekë


Oferta: 16,990 Lekë

Nga 16,140 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë
Përgatitni ushqime të skuqura më të shëndetshme për të gjithë familjen me fritezën me ajër dhe furre me kapacitet 12 litra. Kjo fritezë e dobishme mund të përgatisë ushqimet në 8 programe të ndryshme. Me temperaturë deri në 200°C, kohëmatës deri në 60 minuta. Skuqini me ajër, piqni, ngroheni dhe gatuani shendetshem me fritezen Air Fryer Master.
Më shumë
Detajet e produktit

Bëni ushqime të skuqura krokante me më pak kalori

A janë fëmijët tuaj adhurues të patateve të skuqura? A është dreka juaj e së dielës e mbushur gjithmonë me pulë të skuqur, ushqim deti apo perime? Ruajeni shijen, por hiqni kaloritë e panevojshme me fritezën Delimano Air Fryer Master me furrë. Kjo fritezë është shumë e madhe 12 litra, është e përkryer për skuqjen me ajër të një pjate të plotë me perime, patate të skuqura, peshk, mish ose bukë të stilit të furrës. Me këtë pajisje moderne, ju mund të përgatisni ushqime të shijshme me deri në 80% më pak yndyrë, duke shënuar një moment historik të vërtetë në botën e gatimit të kujdesshëm për shëndetin. Pavarësisht nëse jeni një kuzhinier me përvojë ose një fillestar në kuzhinë, kjo furrë dhe friteze me ajër do të bëhet shpejt ndihmësi juaj i kuzhinës.

Delimano Air Fryer with Oven

Kapacitet i madh për shumë persona të uritur

Friteza Delimano me nje kapacitet prej 12 litrash është perfekte për të përgatitur një serë gatimesh për familjen dhe për të gjithë të ftuarit tuaj. Nuk keni pse të rrini në këmbë e të bëni roje mbi një sobë të nxehtë për të parandaluar djegien e ushqimit, thjesht vendosni kohën dhe lëreni pajisjen të bëjë magjinë e saj. I jepni lamtumirën shqetësimeve shëndetësore që lidhen me ushqimet e yndyrshme, ndërsa shijoni pjatat tuaja të preferuara, pa u ndjere në faj.

Delimano Air Fryer with Oven

Ekran dixhital me prekje të shpejtë

Ekrani dixhital me prekje të shpejtë ju ndihmon të zgjidhni lehtësisht dhe shpejt funksionalitetin e nevojshëm. Fikja automatike për të kursyer kohën tuaj - kur kohëmatësi të ketë mbaruar, pajisja fillimisht kalon në modalitetin e ftohjes dhe fiket automatikisht për të parandaluar mbinxehjen e ushqimit.

Delimano Air Fryer with oven
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Fritezë me furrë
 • Kapaciteti: 12L
 • Kontroll dixhital
 • Vendosja e kohës: 1 minutë-24 orë (Koha e funksionit të frutave të thata nga 2-24 orë; Koha tjetër e menusë nga 1-60 min)
 • Temperatura: 30-200℃(temperatura e frutave të thata nga 30-80℃; Temperatura e menysë tjetër nga 65-200℃)
 • Aksesorë: tabaka për pikimin e vajit, rafte rrjetë, aksesorë & bosht për hell
 • Fuqia: 2000 W
 • Permasa e produktit ≈ 37x33x29 cm
 • 50-60 Hz
 • Voltazhi ~ 220-240 V
Delimano Air Fryer with Oven

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star