Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Blender Dore Joy

Photo
Video
-50%

Blender Dore i shpejtë dhe i thjeshtë për tu përdorur, ideale për përzjerje, miksim dhe pure. Materiale shumë cilësore dhe dorezë praktike. Fuqia: 200W. Mund të përdoret direkt në tenxhere ose në tas.

Blender Dore Joy

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Nga 1,895 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Blender Dore i shpejtë dhe i thjeshtë për tu përdorur, ideale për përzjerje, miksim dhe pure. Materiale shumë cilësore dhe dorezë praktike. Fuqia: 200W. Mund të përdoret direkt në tenxhere ose në tas.

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni vakte të shijshme shpejt & thjeshtë

Blender Dore Delimano Joy me një fuqi 200 W efiçente dhe shumë e thjeshtë në përdorim, për pregatitjen e pureve të ndryshme, supës apo ushqimeve për bebe. Dorezë ergonomike praktike dhe e sigurtë për tu përdorur, kabëll i gjatë për më shumë lehtësi në përdorim. Mund të përdoret direkt në tenxhere ose në tas.

Përdoret për:

 • Delimano Joy Hand Blender

  Supë

 • Delimano Joy Hand Blender

  Ushqim për bebe

 • Delimano Joy Hand Blender

  Smoothie

Lehtësi në përdorim dhe larje

Pasi të keni peëfunduar, thjeshtë pastroni thikën me një pecetë të njomë (pjesa e sipërme nuk mund të çmontohet, bëni kujdes që të mos laget me ujë). Ajo është e vogël dhe nuk do të zërë shumë hapësirë në dollap.

 • Delimano Joy Hand Blender

  Nuk zë shumë hapësirë

 • Delimano Joy Hand Blender

  E lehtë për tu pastruar

Të dhëna teknike
Add Info 220-240V, 200W
Materiali Çelik inoks
Pesha 0,46 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star