Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Blender Dolcevita

Photo
Video
-45%
Ky blender elegant do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime të tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe koktejle për të ftuarit tuaj.
Blender Dolcevita

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 5,494 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Ky blender elegant do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime të tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe koktejle për të ftuarit tuaj.
Më shumë
Detajet e produktit

Shijshëm dhe shëndetshëm, me prekjen e një butoni

Zgjedhni fruta apo perime, shtoni dhe përbërësit e preferuar dhe krijoni një smoothie plot vitamina! Por ky blender praktik dhe elegant do t’ju shërbejë edhe për raste të tjera: ju mund të përgatisni salca, lëngje, ushqim për bebe, masa për akullore apo për supë, milkshake, brumin e krepave dhe plot receta të tjera!

Gota e fuqishme 1.5 l (me shkallë matëse) dhe katër tehe të mprehta do t’ju mundësojnë të përgatisni receta të shijshme dhe të shëndetshme, me prekjen e një butoni! Fuqia e blenderit 600 W.

Blender Dolcevita

Përgatisni koktejle të shijshme

Nëse doni t’i surprizoni mysafirët në shtëpi, ju mund të përgatisni edhe kokteje të freskëta, falë funksionit për thërrmimin e akullit.

Po ashtu ky blender vetë-pastrohet, duke ua bërë jetën edhe më të lehtë. Mbushni gotën me pak ujë të ftohtë ose të vakët, shtoni pak detergjet, përziejni dhe pastaj shpërlajeni. Lini gotën të thahet mirë para përdorimit tjetër.

Blender Dolcevita

Specifikat teknike & avantazhet

 • Materiali: qelq, plastikë
 • Fuqia: 600W
 • Gotë 1.5l, me qelq të fortë
 • Katër tehe të mprehta
 • Dy shpejtësi + funksioni turbo
 • Funksioni për thërrmimin e akullit
 • Dizajn elegant dhe praktik
 • Ngjyra: e zezë dhe argjend
 • Pjesa e poshtme anti-rrëshqitëse
Blender Dolcevita

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star