ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Tenxhere me presion

Photo
Video
-40%

Me tenxheren Delimano ju mund të gatuani shpejt dhe shëndetshëm në të njëjtën kohë. Si? Me presion 80kPa. dhe pa u shqetësuar - pasi ka 5 sistem sigurie. Dhe për më tepër është shumë e thjeshtë në përdorim - hapet dhe mbyllet me një dorë. Me një kapacitet 6 litra ideale për të gatuar shëndetshëm për të gjithë familjen. Diametri 22cm.

Tenxhere me presion

Çmimi: 14,990 Lekë


Oferta: 8,994 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Me tenxheren Delimano ju mund të gatuani shpejt dhe shëndetshëm në të njëjtën kohë. Si? Me presion 80kPa. dhe pa u shqetësuar - pasi ka 5 sistem sigurie. Dhe për më tepër është shumë e thjeshtë në përdorim - hapet dhe mbyllet me një dorë. Me një kapacitet 6 litra ideale për të gatuar shëndetshëm për të gjithë familjen. Diametri 22cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Me tenxheren Delimano – gatuani deri në 70% më shpejt, më shumë vitamina dhe vlera ushqyese

 • E lehtë për tu përdorur – hapet & mbyllet thjeshte me një dorë
 • Totalisht e sigurtë, 5 sisteme sigurie
 • Presioni 80kpa
 • Në pjesën e poshtme ka një pllake alumini të integruar për të ruajtur më mirë nxehtësinë
 • Doreza që nuk përcjellin nxehtësi
 • Për çdo lloj sobe, edhe ato me induksion
Delimano Quick Pot 6l

Çfare e bën këtë tenxhere kaq speciale dhe të veçantë?

Tenxherja Delimano është me presion dhe ju do të gatuani 70% më shpejtë në krahasim me mënyrat tradicionale.

Me një kapacitet prej 6 litrash, ju do të gatuani vakte të shijshme e të shëndetshme për të gjithë familjen, me më shumë vitamina e vlera ushqyese e në të njëjtën kohë do të kurseni kohë dhe energji. Prodhuar me material çelik shumë cilësor dhe pjesë të poshtme një pllakë alumini e cila bën të mundur shpërndarjen e nxehtësisë.

 • Delimano Quick Pot 6l

  Tenxherja është çelik inox 18/10. Rezistente dhe e lehtë për tu pastruar.

 • Delimano Quick Pot 6l

  Në pjesën e poshtme ka një pllake alumini të integruar për të ruajtur më mirë nxehtësinë

 • Delimano Quick Pot 6l

  Kur perdoret me kapak mbyllur punon me presion 80 kpa

 • Delimano Quick Pot 6l

  Hapni & mbyllni kapakun thjeshtë me një dorë

 • Delimano Quick Pot 6l

  Me shkallë matëse në brëndësi për të parandaluar tejmbushjen

 • Delimano Quick Pot 6l

  Dorezat nuk percjellin nxehtësi, do të jenë gjithëmonë të ftohta për më shumë siguri gjatë gatimit

Pregatisni vaktet tuaj shpejt dhe thjeshtë

Me këtë tenxhere ju do të gatuani më shpejt & më thjeshte: vendosni përbërësit, hidhni ujin dhe mbyllni kapakun. Në vetëm pak kohë, ju do të keni mundësinë të pregatisni ushqime të shëndetshme dhe plot vitamina.

Jo vetëm që ushqimi do te gatuhet më shpejt, por do të jetë i shëndetshëm. Do të ruani të gjitha vitaminat, vlerat ushqyese dhe ushqimet tuaj do të jenë shumë herë më të shijshme.

Delimano Quick Pot 6l

Me këtë tenxhere ju mund të gatuani gjithçka:

 • Delimano Quick Pot 6l

  Gjellë

 • Delimano Quick Pot 6l

  Supa

 • Delimano Quick Pot 6l

  Oriz

 • Delimano Quick Pot 6l

  Peshk

 • Delimano Quick Pot 6l

  Mish

 • Delimano Quick Pot 6l

  Perime

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star