Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere për qumësht

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Tenxhere Stone Legend për zjerjen e qumështit, për pregatitjen e budingut, shkrirjen e gjalpit ose zjerjen e vezëve, me dorezë të gjatë e cila është shumë praktike. Me material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. E përshtatshme për çdo sobë: elektrike, gaz, qeramike ose induksion. Lehtësi në larje. Kapaciteti 1.8 Litra.

Tenxhere për qumësht

Çmimi: 2,980 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tenxhere Stone Legend për zjerjen e qumështit, për pregatitjen e budingut, shkrirjen e gjalpit ose zjerjen e vezëve, me dorezë të gjatë e cila është shumë praktike. Me material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. E përshtatshme për çdo sobë: elektrike, gaz, qeramike ose induksion. Lehtësi në larje. Kapaciteti 1.8 Litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmasa e duhur për një tenxhere qumshti

Përmasa e duhur për të ngrohur qumshtin ose lëngje të tjera të cilat janë delikate, me një diametër 14cm dhe formë rrumbullake e ngritur.

Nuk keni pse të shqetësoheni për djegien

Me një sipërfaqe e cila është e fortë dhe njëkohësisht jo-poroze, tenxherja Delimano Stone Legend nuk digjet dhe ka dorezë shumë të rehatshme e cila do t'ju mbrojë duart dhe nuk keni pse të shqetesoheni më për djegiet.

Prodhuar me të gjitha vetite e linjës Stone Legend

E mirënjohur për vetite e saj unike si në gatim edhe në pastrim, enët e linjës Stone Legend sigurojnë për ju dhe të dashurit tuaj ushqime të shëndetshme, pa shumë yndyrë dhe me një shije fantastike.

  • Copëza Titanium që e bëjnë tavën më të fortë dhe shumë rezistente
  • Copëza Guri që e bëjnë veshjen me rezistente ndaj gërvishtjeve dhe bejnë të mundur shpërndarjen e nxehtësisë gradualisht në ushqim, duke i dhënë më shumë shije dhe vlera ushqyese - sikur po gatuani në gurë të vërtetë
  • Copëza bakri për shpërndarje më të mirë të nxehtësisë dhe që ju kursejnë kohe dhe energji gjatë gatimit

Materiale cilësore 100% të riciklueshme dhe miqësore për mjedisin

Tenxherja e qumeshtit Delimano Stone Legend Milkpot është 100% e riciklueshme dhe miqësore me mjedisin dhe pa përmbajtje PFOA.

E fortë dhe rezistente për një kohë të gjatë

Bazë çeliku e fortë dhe rezistente dhe e pasuruar me një shtresë qelqi dhe veshje enamel për të siguruar jetëgjatësi.

Nuk gërvishtet dhe rezistente ndaj kimikateve

Tenxherja e qumshtit Delimano Stone Legend Milkpot është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe kimikateve, madje edhe nëse përdorni aksesorë metali të cilat mund të jenë të mprehta.

Lehtësi në pastrim

Nuk keni pse të shqetësoheni për pastrimin pasi tenxherja mund të lahet edhe në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia