Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere Multicooker PRO me presion

Photo
Video

Me tenxheren elektrike me presion ju do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm. Me sistem sigurie të integruar dhe 15 programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj është 5.5 litra, ideale edhe për familje të mëdha.

Tenxhere Multicooker PRO me presion
14.990 Lekë
13.490 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Me tenxheren elektrike me presion ju do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm. Me sistem sigurie të integruar dhe 15 programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj është 5.5 litra, ideale edhe për familje të mëdha.

Më shumë
Detajet e produktit

Gatimi nuk ka qënë asnjëherë kaq i thjeshtë

Me tenxheren elektrike me presion delimano Multi Cooker PRO ju mund të pregatisni vakte të shpejta, të shijshme dhe pa shumë mundim. Me këtë tenxhere ju mund të pregatisni ushiqimin deri në tre herë më shpejtë. Tani ju mund të shijoni gatimet e pregatitura në shtëpi, dhe do të keni më shumë kohë për të kaluar me familjen. 

Ushqime të shijshme e të shendetshme

Tenxherja elektrike me presion multi cooker ka një kapacitet 5.5 litra dhe është zgjidhja më e mirë për pregatitjen e vakteve të shpejta e të shijshme. Ajo bën gjithcka për ju - pilaf, supë, gjellë, gatim me avull, skuqje e shume proçese të tjera. Me nje kapacitet prej 5.5 litra është perfekte për pregatitjen e vakteve edhe për familje të mëdha me shumë anëtare. Fuqia e saj është 1000W.

Funksione të avancuara për gatim pa stres

Për të bërë jetën tuaj edhe më të lehtë kjo tenxhere është shumë praktike dhe e thjeshte në përdorim. Kompjuteri i integruar kontrollon kohën dhe presionin, prandaj nuk nevojitet prania e njeriut kështu ju keni më shumë kohë për të shpenzuar në aktivitete të tjera. Ka sisteme të shumta sigurie dhe dorezat janë të ftohta në prekje nuk përcjellin nxehtësinë për më shumë siguri dhe lehtësi për të shërbyer gatimet.

Kthehuni në shtëpi dhe gjella është gati

Një ndër karakteristikat më të mira është edhe rregullimi i kohës, funksioni për të ruajtuar gjellën të ngrohtë dhe funksioni për të gatuar më vonë. Me funksionin për të gatuar më vonë, ju mund të pregatisni përbërësit dhe mund ta programoni deri në 24 orë dhe kur ju të ktheheni në shtëpi gjella do të jetë gati. Funskioni për të ruajtur ngrohtësinë mund të vendoset për 2 orë dhe është ideal kur ju dëshironi të shërbeni ushqimin më vonë, jo sapo ta keni gatuar.

Avantazhet e tenxheres elektrike me presion

Tenxheret elektrike me presion e përgatisin ushqimin më shpejt me konsum më të vogël të ujit dhe energjisë duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm. Kapaku ka një sistem mbylljeje sigurie për të parandaluar hapjen dhe djegien nga avulli dhe 9 sisteme sigurie më shumë për të parandaluar mbinxehje, djegjen, kthim të rastësishëm dhe shumë më tepër. Me 15 funksione automatike të paravendosura ju mund të:

  • pregatisni mishin, pulën dhe perimet
  • gatim me avull, gatimin i avashtë
  • pregatisni pilaf, rizoto ose bizele
  • pregatisni supë të shijshme
  • pregatisni drithra të ndryshme
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Kapaciteti: 5.5L; Fuqia: 1000W

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star