Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Kapak Legend

Photo
Video
-30%

Ruani të gjitha aromat dhe shijen e shijshme të ushqimeve që ju pëlqeni dhe përdorni kapakun me të gjitha enët e gatimit Delimano Legend FiveStar, me këto kapak të projektuar për tu përdorur edhe në furrë. Në dispozicion në 5 përmasa: 18cm, 20cm, 24cm, 26cm dhe 28cm. Këto kapak përputhen me të gjitha linjat e gatimit Legend.

Kapak Legend

Çmimi: Nga 1,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,043 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ruani të gjitha aromat dhe shijen e shijshme të ushqimeve që ju pëlqeni dhe përdorni kapakun me të gjitha enët e gatimit Delimano Legend FiveStar, me këto kapak të projektuar për tu përdorur edhe në furrë. Në dispozicion në 5 përmasa: 18cm, 20cm, 24cm, 26cm dhe 28cm. Këto kapak përputhen me të gjitha linjat e gatimit Legend.

Më shumë
Detajet e produktit

Mund të përdoret në furrë

Kapakët Delimano me një unazë çelik inox janë bërë nga xhami i fortë dhe i sigurt. Të gjitha kapakët janë të sigurta për tu përdorur në furrë, të lehtë për tu ruajtur dhe pastruar. Kapakët e linjës Delimano Legend janë të disponueshme në madhësi të ndryshme.

Delimano Legend Lid

Gatuani më shpejt, dhe ruani vlerat ushqyese

Duke përdorur kapakun për tenxheret dhe tiganët ju do të:

  • Ushqimi do të gatuhet më shpejt;
  • Ruani aromën e ushqimeve;
  • Parandaloni spërkatjen nga vaji ose uji;
  • Ruan ngrohtësinë e ushqimit më gjatë.
Delimano Legend Lid

Zbuloni shumëllojshmërinë e enëve nga linja Delimano FiveStar Legend

Çfarë e bën një vakt perfekt? Po, janë përbërësit dhe sigurisht edhe receta.... por diferencën e bejnë edhe enët me të cilat ju gatuani. Ato mund ta rregullojnë ose prishin gatimin tuaj. Linja e enëve Delimano FiveStar Legend ka cilësi të cilat do të bëjnë gatimet tuaja perfekte dhe ju do të shijoni gatime njesoj si në restorante me 5 yje.

Zbulo më shumë

Të dhëna teknike
Përmasat 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star