Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set thikash Dolcevita (7 pjesë)

Photo
Video
-40%
Ky set thikash është krijuar me tehe çeliku inox cilësore, secila e veshur me një sipërfaqe jo ngjitëse për prerje pa mundim. Seti vjen me 5 thika dhe gjithashtu me një palë gërshërë të dhe një mbajtëse prej çeliku inox për t'i mbajtur thikat tuaja të organizuara.
Set thikash Dolcevita (7 pjesë)

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 3,294 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Ky set thikash është krijuar me tehe çeliku inox cilësore, secila e veshur me një sipërfaqe jo ngjitëse për prerje pa mundim. Seti vjen me 5 thika dhe gjithashtu me një palë gërshërë të dhe një mbajtëse prej çeliku inox për t'i mbajtur thikat tuaja të organizuara.
Më shumë
Detajet e produktit

Thika të mprehta për më shumë lehtësi në gatim

Seti i thikave Delimano DolceVita përmban tehe preçize prej çeliku inox të prerë me lazer. Këto tehe janë të punuara me çelik inox me cilësi të lartë dhe kanë një shtresë jo ngjitëse për prerje pa mundim. Dizajni ergonomik i dorezave të qëndrueshme siguron një kapje të rehatshme dhe e bën përgatitjen e ushqimit të shpejtë dhe efikas.

Tehet përshtaten në mënyrë të përkryer në mbajtësen elegante prej çeliku inox, duke i mbajtur thikat të organizuara. Përmirësoni përvojën tuaj të kuzhinës me setin e thikave Delimano DolceVita.

Set thikash Dolcevita (7 pjesë)

Çfarë përmban seti?

  1. Thika e shefit 20cm
  2. Thikë buke 20cm
  3. Thikë sharrë 20cm
  4. Thikë e përditshme 12.5cm
  5. Thikë e vogël 9cm
  6. Gërshërë
  7. Mbajtëse çeliku inox
Set thikash Dolcevita (7 pjesë)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star