Nuk keni produkte në shportë

Provo

Supe me Domate

Ora e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1 filxhan me domate, të prera
  • ¼ filxhan pana ose qumësht
  • ¼ filxhan ujë
  • 1 thelbi hudhër
  • 3 gjethe borzilok
Pregatitja:
Mbushni gotën e Nutribullet me domatet e prera, shtoni ujin dhe ngroheni në mikrovalë për 90 sekona. Lereni gotën të ftohet dhe të marri temperaturen e dhomës dhe më pas shtoni qumështin ose panën, hudhrën dhe borzilokun. Vendosni thikën dhe me pas miksoni në Nutribullet. Ju bëfte mirë!

Author : Delimano