Nuk keni produkte në shportë

Provo

Smoothie Super Detox

Ora e pregatitjes:

Tjetër

Koha totale:

Tjetër

Përbërësit:
 • 1 filxhan Spinaq
 • 1 filxhan sallatë jeshile
 • 1/2 banane
 • 1/2 kastravec
 • 1/2 dardhë
 • 1/2 limon
 • 3 gjethe mente
 • 1/2 lugë çaji spec djegës
 • 1/2 lugë çaji kanellë
 • 1 fetë e hollë xhinxhër
 • 1 1/2 filxhan ujë kokosi
Pregatitja:

Një smoothie i pasur me fruta dhe perime e cila jo vetëm që do t'ju bëjë të ndiheni mirë por në të njëjtën kohë do të fortësojë sistemin imunitar. E pasur me fibra dhe vitaminë K.

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e madhe të Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda. Ju bëftë mirë!

Author : Delimano