Nuk keni produkte në shportë

Provo

Smoothie per zemren

Ora e pregatitjes:

Tjetër

Koha totale:

Tjetër

Përbërësit:
  • Manaferra
  • Vaj ulliri
  • Qumesht
  • Kos
Pregatitja:

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e madhe të Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda.

  • Manaferra
  • Vaj ulliri
  • Qumesht
  • Kos

Ju bëftë mirë!

Author :