Nuk keni produkte në shportë

Provo

Smoothie me perime për të humbur peshë

Ora e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1 filxhan Spinaq
  • 1 Karrotë
  • 1/2 Kastravec
  • ½ Kercell Selino
  • ¼ Avokado
  • 1 Lime
  • Uje deri ne shenjen Max
Pregatitja:

Dëshironi të zvogëloni dozën e karbohidrateve apo të humbisni peshë? Provoni këtë recetë e cila jo vetëm që pëfshin perime të shijshme, por ka edhe vitaminë C, K, beta-karroten, magnez dhe një dozë antioksiduese e cila ndihmon të pastroni dhe detoksifikoni trupin.

Author :