Nuk keni produkte në shportë

Provo

Smoothie me Banane dhe Molle

Ora e pregatitjes:

Tjetër

Koha totale:

Tjetër

Përbërësit:
  • 1 banane
  • 1 mollë
  • 1/2 filxhan rrush
  • 1/2 filxhan kos
  • qumesht bajame deri tek shenja Max

Pregatitja:

Bananja është një frut i cili përmban potasium, fibra, magnezium dhe vitaminë C. Gjithashtu bananja ndihmon në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe sistemit imunitar.

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e madhe të Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda.

  • 1 banane
  • 1 mollë
  • 1/2 filxhan rrush
  • 1/2 filxhan kos
  • qumesht bajame deri tek shenja Max

Ju bëftë mirë!

Author :