Nuk keni produkte në shportë

Provo

Smoothie Kivi - Mente

Ora e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 2 kivi

  • 1 banane

  • 2 filxhan spinaq (ose sallate jeshile)

  • 4 gjethe mente

  • ½ filxhan ujë

Pregatitja:

Fruti i kivit do të shtojë shijen dhe është një përbërës i cili kombinohet dhe mund të përdoret për pregatitjen e smoothieve të ndryshëm.

Ju mund ta miksoni me banane, luleshtrydhe, mollë, dardhë dhe perime apo sallata të ndryshme.

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e madhe të Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda. Ju bëftë mirë!

Author :