Nuk keni produkte në shportë

Provo

Smoothie Kivi - Dardhe

Ora e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 4 kivi
  • 1 dardhë
  • 1 bananë
  • 2 filxhan spinaq(ose sallate jeshile)
  • ½ filxhan ujë
Pregatitja:

Fruti i kivit do të shtojë shijen dhe është një përbërës i cili kombinohet dhe mund të përdoret për pregatitjen e smoothieve të ndryshëm.

Ju mund ta miksoni me banane, luleshtrydhe, mollë, dardhë dhe perime apo sallata të ndryshme.

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e madhe të Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda. Ju bëftë mirë!

Author :