Nuk keni produkte në shportë

Provo

Smoothie energjia e mengjesit

Ora e pregatitjes:

Tjetër

Koha totale:

Tjetër

Përbërësit:
  • 1 banane
  • 2 lugë gjalp kikiriku
  • 1/2 filxhan kos
  • 2 lugë kakao
  • 2/2 lugë çaji kanelle
  • disa kuba akull
  • 1 1/2 filxhan ujë
Pregatitja:

Është mëngjes dhe nuk keni shumë energj? Mendoni që ju duhet një kafe për të filluar ditën? Jo! Sasia e madhe e kafeinës mund të shkaktoje probleme gjatë ditë, kështu ne do t'ju rekomandojmë një smoothie i cili do t'ju jap energji gjatë gjithë ditës.

Provoni këtë përzierje të pasur me proteina, antioksidant dhe të pasuruar me potasium.

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e madhe të Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda.

Ju bëftë mirë!

Author :