Nuk keni produkte në shportë

Provo

Smoothie Detoxsifikues

Ora e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • ¼ e një avocado mesatare
  • 1 kërcell selino
  • ½ filxhan me luleshtrydhe
  • ½ rrepë të kuqe
  • 2 lugegjelle leng limoni
  • 1 lugegjelle vaj kokosi
  • ½ molle
  • 3 kuba akull
  • Deri në shenjen max ujë kokosi
Pregatitja:

Ndihmoni në detoksifikimin e sistemit imunitar me një smoothie të shijshëm. Repa është e mirënjohur për vetite e saj si një pastrues i mëlçise dhe avokado jo vetëm që ndihmon në uljen e presionit të gjakut, por gjithashtu lubrifikon kyçet dhe shërben si një anti-inflamator.

Author : Delimano