Nuk keni produkte në shportë

Provo

Smoothie banane dhe spinaq

Ora e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • ¼ e gotës së madhe të NutriBullet me spinaq
  • ¼ avokado
  • 1 lugë gjellë kakao
  • ½ banane
  • 1 lugë e vogël fara susami
  • qumësht bajame deri tek shenja Max
Pregatitja:

Mendoni që ushqimet e shëndetshme kanë shije të keqe? Ne jo! Provoni këtë recetë dhe na tregoni se çfare mendoni - banane, kakao dhe avokado kombinohen sëbashku ne një smoothie të shijshëm dhe të shëndetshëm.

Author : Delimano