Nuk keni produkte në shportë

Provo

Para stervitjes

Ora e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • Banane
  • Luleshtrydhe
  • Qumesht
  • Kos
  • Akull
Pregatitja:

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda.

Përbëresit:

  • Banane
  • Luleshtrydhe
  • Qumësht
  • Kos
  • Akull

Ju bëftë mirë!

Author :