Nuk keni produkte në shportë

Provo

Lëng jeshil

Ora e pregatitjes : 20 minuta ose më pak
Koha totale : 20 minuta ose më pak
Përbërësit:
  • 1 kastravec
  • 3 brokoli
  • 1 kivi
  • 1 bistak rrush te bardhe
Pregatitja:

Lani të gjithë përbërësit dhe qëroni kivin. Shtrydhni të gjithë përbërësit me shtrydhësen e frutave Delimano dhe shijoni lëng të freskët plotë vlera ushqyese.

Author : Delimano