Nuk keni produkte në shportë

Provo

Lëng frutash me shegë

Ora e pregatitjes : 20 minuta ose më pak
Koha totale : 20 minuta ose më pak
Përbërësit:
  • ¼ shegë
  • 1 filxhan boronice
  • 1 filxhan mana
  • 1 molle jeshile
  • 1 molle e kuqe
Pregatitja:

Lani të gjithë përbërësit dhe më pas shtrydhini me shtrydhësen e frutave Delimano Fusion Juicer dhe shijoni lëngun e freskët dhe të shëndetshëm!

Author : Delimano