Nuk keni produkte në shportë

Provo

Lëng frutash me kivi, mango, karrotë

Ora e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1 mango
  • 2 kivi
  • 1 karrote te madhe
Pregatitja:

Lani dhe qëroni të gjitha frutat. Shtrydhini të gjithë përbërësit me shtrydhesen Delimano Fusion Juicer dhe shijoni lëngjet e freskëta!

Author : Delimano