Nuk keni produkte në shportë

Provo

Largoni urine

Ora e pregatitjes:

Tjetër

Koha totale:

Tjetër

Përbërësit:
 • Leng/ose caj
 • Akull
 • Banane
 • Xhinxher
 • Kos
 • Bajame
Pregatitja:

Një smoothie i pasur me fruta dhe perime e cila jo vetëm që do t'ju bëjë të ndiheni mirë por në të njëjtën kohë do të fortësojë sistemin imunitar.

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e madhe të Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda.

 • Leng/ose caj
 • Akull
 • Banane
 • Xhinxher
 • Kos
 • Bajame

Ju bëftë mirë!

Author :