Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kastravec, xhinxher, limon dhe molle

Ora e pregatitjes : Tjetër
Koha totale : Tjetër
Përbërësit:
 • Kastravec
 • Spinaq
 • Molle
 • Mjalte
 • Xhinxher
 • Leng limon
 • Uje
Pregatitja:

Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e madhe të Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda.

 • Kastravec
 • Spinaq
 • Molle
 • Mjalte
 • Xhinxher
 • Leng limon
 • Uje

Ju bëftë mirë!

Author :