Nuk keni produkte në shportë

Provo

Banane/Spinaq

Ora e pregatitjes:

Tjetër

Koha totale:

Tjetër

Përbërësit:
  • Banane
  • Spinaq
  • Qumesht
Pregatitja:

Një recetë shumë e thjeshtë që mund të behet çdo ditë. Vendosni të gjithë përbërësit në gotën e Nutribullet dhe miksoni ato për 30 sekonda.

  • Banane
  • Spinaq
  • Qumesht

Ju bëftë mirë!

Author :