Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Rende & prerëse aksesorë për robotin e kuzhinës

Photo
Video
-40%

Një aksesorë opsional për të prerë në feta dhe për grirje i cili përdoret me robotin e kuzhinës. Me kokë plastike dhe shtytëse, me tre koka çeliku inox për grirje, grimcim të imët dhe prerje në feta.

Rende & prerëse aksesorë për robotin e kuzhinës

Çmimi: 3,790 Lekë


Oferta: 2,274 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një aksesorë opsional për të prerë në feta dhe për grirje i cili përdoret me robotin e kuzhinës. Me kokë plastike dhe shtytëse, me tre koka çeliku inox për grirje, grimcim të imët dhe prerje në feta.

Më shumë
Detajet e produktit

Prerje e shpejtë në feta perfekte në çdo kohë!

Në vend që të blini një prerëse elektrike ose rende, azhurnoni robotin tuaj të kuzhinës Delimano me aksesorin rende & prerëse! Mblidhet lehtë do tju ndihmojë për përpunimin e pothuajse të gjitha llojeve të frutave, perimeve dhe madje edhe më shumë.

Super sallata në kuzhinën tuaj

Seti ka tre kone çeliku të pandryshkshëm për t'u zëvendësuar - për prerje, grirjë të trashë dhe grirje/copëtim të imët. Seti do të jetë i dobishëm në çdo kohë kur ju do të përgatisni sallata të freskëta, fruta ose perimeve të freskëta nga kopshti juaj, copa arrash ose çokollatë për pjekje dhe madje edhe djathë dhe më shumë! Për të mbajtur gishtat tuaj të sigurt, kompleti përfshin gjithashtu një shtytës plastik praktik.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star