Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Grirëse Joy Pro

Photo
Video
-30%

E vogël, por e fuqishme, një përpunues ushqimi ultra-kompakt që trajton ato punët e përditshme pa pasur nevojë të nxirrni mjetet më të mëdha nga dollapi. Ajo është 200W, me thikat me 2 tehe dhe 4 tehe dhe aksesorin për përzjerje, ju kursen shumë kohë gjatë përgatitjes së ushqimit. Me kapacitet copëtimi 360 ml dhe kapacitet të përgjithshëm 600ml.

Grirëse Joy Pro

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 2,790 Lekë

Nga 1,390 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

E vogël, por e fuqishme, një përpunues ushqimi ultra-kompakt që trajton ato punët e përditshme pa pasur nevojë të nxirrni mjetet më të mëdha nga dollapi. Ajo është 200W, me thikat me 2 tehe dhe 4 tehe dhe aksesorin për përzjerje, ju kursen shumë kohë gjatë përgatitjes së ushqimit. Me kapacitet copëtimi 360 ml dhe kapacitet të përgjithshëm 600ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Shpejtoni përgatitjen e ushqimit me një grirëse të dobishme dhe të fuqishme

Bëni punë tuaj edhe më të lehtë për copëtimit pa cenuar hapësirën në tavolinën e punës ose në dollapët tuaj me këtë grirëse Delimano Joy Chopper Pro kompakte, elektrike. Mund të jetë mini, por përmban një grusht të fuqishëm, duke copëtuar shpejt hudhrën, qepët, bimët dhe arrat - të gjithë ata përbërës të ndërlikuar që mund të mos dëshironi t'i prekni. Përdor motorin e tij 200W me tehun e tij prej çeliku të pandryshkshëm, për të prerë me lehtësi fruta, perime, barishte, arra dhe përbërës gjithnjë e më të fortë.

Delimano Joy Chopper Pro

Me 3 aksesorë

Mjaft kompakte për tu mbajtur në tavolinën tuaj të punës (sepse do ta përdorni shumë), ka një funksion të thjeshtë me një prekje - thjesht shtypni një buton në pjesën e sipërme të pajisjes. Ka 3 aksesorë - mund të përdorni 2 tehe të ndryshme për performancë më të mirë dhe në varësi të nevojave dhe detyrës suaj:

 • thikë dyshe në formë S çelik inox,
 • thikë katërshe në formë S çelik inox,
 • aksesorë për përzierje
 • Delimano Joy Chopper Pro

  Punon vetëm me një dorë

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Aksesori për përzierje

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Thikë 4-she

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Thikë 2-she

Një pajisje e dobishme që mbulon të gjitha kërkesat tuaja

Grirësja ka kapacitet copëzues 360 ml dhe kapacitet total 600 ml, e përsosur për çdo kuzhinë. Është vërtet shumëfunksionale dhe mund të përdoret për shumë detyra në kuzhinë: për arra të copëtuara, qepë të copëtuara, hudhër për bukë të shijshme me hudhër në mbrëmje. Përdoreni atë për të bërë salca të ndryshme, grirje dhe për dekorimin e ushqimit - mundësitë janë të pafundme.

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Grirje

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Përzierje

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Coptim

 • Delimano Joy Chopper Pro

  Pure

Materiale me cilësi të lartë

Delimano Joy Chopper Pro është bërë nga materiale të besueshme - tasi është bërë prej plastike pa BPA; thikat janë bërë nga tehe ekstra të mprehta të çelikut. Tasi dhe të gjitha aksesorët janë të sigurta dhe mund të lahen në lavastovilje.

Grirësja garanton funksionim të fortë, të qëndrueshëm dhe të sigurt ndërsa dizajni kompakt dhe i qëndrueshëm me butonin e gjerë është i përshtatshëm në mënyrë të përsosur me dorën tuaj. Është e vogël dhe e lehtë për tu ruajtur, mund të vendoset në çdo sirtar në kuzhinën tuaj.

Delimano Joy Chopper Pro
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Voltage: 220V - 240V; Frequency: 50Hz/60Hz; Power: 200W

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star