Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Aksesor për robotin e kuzhinës për biskota & makarona

Photo
Video
-40%

Seti i aksesorëve për pregatitjen e makaronave dhe biskotave me 6 disqe të ndryshme për pregatitjen e biskotave dhe 4 forma. Disqet për pregatitjen e makaronave janë plastike, ndërsa disqet për biskota janë çelik.

Aksesor për robotin e kuzhinës për biskota & makarona

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 1,194 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti i aksesorëve për pregatitjen e makaronave dhe biskotave me 6 disqe të ndryshme për pregatitjen e biskotave dhe 4 forma. Disqet për pregatitjen e makaronave janë plastike, ndërsa disqet për biskota janë çelik.

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni brumin perfekt, dhe pastaj bëni makarona ose biskota!

Me robotin e kuzhinës Delimano, ju mund të pregatisni brumin lehtë dhe pa u munduar. Po kur behët fjalë për te pregatitur makarona ose biskota? Ne e kemi një zgjidhje - me robotin tonë falë setit të aksesorëve për pregatitjen e makaronave dhe biskotave i cili mund të përdoret me robotin e kuzhinës do të *shndërrojnë robotin e kuzhinës në një prodhues makaronash dhe biskotash. Zgjidhje praktike me blerjen e pajisjeve të ndryshme.

Forma të ndryshme sipas dëshirës

Ky set aksesorësh për makarona dhe biskota* përfshinë adaptorë për 6 forma makaronash të cilat grumbullohen lehtësisht në kokën e grirëse (e cila është pjesë e setit për grirjen e mishit) dhe kështu mund të pregatisni: noodles, rigatoni, spageti etj. Por kjo nuk është e gjitha, ky set përfshin edhe 4 forma të tjera për pregatitjen e biskotave.

*Seti i aksesorëve për makarona dhe biskota nuk mund të përdoret pa setin për grirjen e mishit.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star