Nuk keni produkte në shportë

Provo

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Nutribullet

Photo
Video
Bestseller
Nutribullet ky ekstraktues revolucionar nxjerr të gjitha vlerat ushyese të ushqimeve që ne konsumojmë. Ai ekstrakton, shpërbën, grin, copton, pret, bluan ushqimet, nxjerr të gjitha vitaminat, mineralet dhe vlerat ushqyese të cilat nuk mund ti marrin ndryshe. Fuqia 600 W.
Nutribullet
12,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Nutribullet ky ekstraktues revolucionar nxjerr të gjitha vlerat ushyese të ushqimeve që ne konsumojmë. Ai ekstrakton, shpërbën, grin, copton, pret, bluan ushqimet, nxjerr të gjitha vitaminat, mineralet dhe vlerat ushqyese të cilat nuk mund ti marrin ndryshe. Fuqia 600 W.
Më shumë
Detajet e produktit

Karakteristika

Zbuloni 5 tiparet më të rëndësishme të Nutribullet:

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Thikat e Nutribullet janë krijuar për Nutrient Extract ™, gjë që e bën ushqimin e zakonshëm në superushqim. Kjo do të thotë që ju merrni maksimumin e ushqimit nga çdo përbërës.

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Thjesht hiqni thikën, mbusheni gotën me ujë dhe ilaç dhe vendoseni në pjesën e sipërme të lavastoviljes.

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  A e dini se shumica e smooth mund të bëhen në më pak se 60 sekonda? Tani ju mund ta përshtatni ushqimin e shëndetshëm në ditën tuaj të zënë!

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Dizajni i thjeshtë e bën këtë një pajisje që do ta përdorni çdo ditë. Thjesht vendoseni, shtyjeni poshte, rrotullojeni pak dhe përzieni. Po, është kaq e lehtë

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  600 wat fuqi në blenderin origjinal NutriBullet kthen çdo gjë nga luleshtrydhet te spinaqi në një ushqim të butë dhe të shijshëm.

Pregatisni smoothien tuaj të preferuar dhe merrni një pije plotë me vitamina

Merrni dozën tuaj ditore të vitaminave, mineraleve, fibrave dhe ushqyesve të tjerë me Nutribullet, pajisja e vetme e kuzhinës me një fuqi të jashtëzakonshme përzierjeje. Përzierësit më të mirë si Nutribullet e bëjnë më të lehtë se kurrë kombinimin e një përzierje të shëndetshme të perimeve, frutave dhe akullit në një smoothi të shijshëm dhe pije me lëng që janë të mbushura me mirësi. Falë një veprimi të fuqishëm motorik dhe ciklonik, ju do të jeni në gjendje të grini arra, fara, kërcell të trashë dhe lëkura përmes teheve të forta të çelikut të Nutribullet.

Nutribullet 600 5pcs Black

600w fuqi dhe thikë shumë të mprehtë

Nutribullet nuk është si çdo blender tjetër. Kombinimi unik i motorit të tij 600 watt, thiken e re dhe veprimit ciklonik të patentuar zhbllokon lëndët ushqyese që përmbahen në ushqimet tona të preferuara.

Dizajni unik i tehut, kur kombinohet me veprimin ciklonik, gjeneron fuqinë për të thyer fara të forta, kërcell të trashë dhe lëkurë të fortë për të hyrë në ushqimin e fshehur brenda. Tehu është bërë prej çeliku inox dhe kurrë nuk ka nevojë për mprehje.

Nutribullet 600 5pcs Black

Një gotë e gjatë për përzjerje të shëndetshme dhe të shijshme

Nutribullet për smoothie të shëndetshme dhe ushqyese që rrisin imunitetit për të shtuar vite në jetën tuaj. Me Nutribullet do të zbuloni një mënyrë të re e të shijshme për të ngrënë shëndetshëm - çfarëdo që dëshironi të pëzieni, thjesht shtojini në gotë, shtypni atë poshtë, dhe do të pregatisni smoothie në pak sekonda.

Nutribullet 600 5pcs Black

Një libër recetash me shumë receta të mirë

Përveç Nutribullet ju do të merrni një libër recetash, plot me receta të shijshme dhe ushqyese që rrisin imunitetin dhe do t'ju bëjnë të ndiheni më mirë.

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Ide për mëngjes

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Ëmbëlsira te shijshme

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Plotë vitamina

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Ushqim i shëndetshëm për fëmijë

Si të pastroni Nutribulletin tuaj?

Një mënyrë e thjeshtë dhe efikase për të pastruar është të mbushni gotën me ujë të ngrohtë dhe ilaç enësh, mbërtheni thikën dhe vendoseni në punë NutriBulletin tuaj për 20-30 sekonda.

Kjo do të lirojë përbërësit e ngjitur dhe pastrimi do te jetë më i lehtë.

Gota e Nutribullet mund të lahet në raftin e sipërm të lavastoviljes duke përdorur ciklin normal.

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Mbusheni me ujë të ngrohtë dhe vendoseni në punë për 20-30 sekonda

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  I sigurt për tu larë edhe në lavastovilje në raftin e sipërm (cikli normal)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star