Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Ibrik Elektrik Joy

Photo
Video

Me ibrikun elektrik Joy, shpejt dhe lehtë mund të zieni ujë për kafe, çaj apo gatime të ndryshme. Ibriku lehtësisht hiqet nga baza për ta mbushur me ujë ose për ta zbrazur. Kapacitet 1.7 litra, nuk lejon grumbullimin e gëlqeres dhe fiket automatikisht pasi të ketë zier ujin. Fuqia: 2200W

Ibrik Elektrik Joy
2,490 Lekë
1,740 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Me ibrikun elektrik Joy, shpejt dhe lehtë mund të zieni ujë për kafe, çaj apo gatime të ndryshme. Ibriku lehtësisht hiqet nga baza për ta mbushur me ujë ose për ta zbrazur. Kapacitet 1.7 litra, nuk lejon grumbullimin e gëlqeres dhe fiket automatikisht pasi të ketë zier ujin. Fuqia: 2200W

Më shumë
Detajet e produktit

I gjithanshëm dhe shumë praktik

Me fuqi 2200W dhe kapacitet prej 1,7 litrash, ibriku elektrik ju mundëson të zieni ujë për çajkafe dhe jo vetëm! Ju mund ta përdorni këtë pajisje edhe për të ngrohur apo vluar ujë për gatime të ndryshme: makaronaorizperime etj. Në këtë mënyrë, kurseni kohë dhe energji.

Për më tepër, me një dizajn praktik dhe elegant, do t'i shtojë hijeshi kuzhinës suaj. Ibriku po ashtu ka edhe treguesin e sasisë, pra mund ta masni sasinë e ujit.

I sigurtë dhe i lehtë për t'u përdorur

Ne ju garantojmë që ky ibrik është i sigurtë dhe përdoret lehtë:

  • Ibriku hiqet lehtësisht nga baza, pastrohet lehtë
  • Ka bazë me rrotullim deri 360 grade, pra mund të përdoret me dorën e majtë ose të djathtë
  • Ka treguesin e sasisë së ujit, pra ju mund të zieni aq ujë sa keni nevojë
  • Filter të lëvizhëm, për t'ju siguruar ujë sa më të pastër
  • Ka një tregues me dritë, i cili tregon se kur është në funksion pajisja
  • Dorezë të përshtatshme për ta mbajtur
  • Kabëll 70 cm, lehtësisht mund të paloset nën bazë, pas përdorimit
  • Shmangë grumbullimin e shtresës së gëlqeres

Me ibrikun Joy, ju mund ta zieni ujin shpejtlehtë dhe sigurt.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star