Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Fritezë Air Fryer Prime

Photo
Video
-20%

Shijoni ushqim të shijshëm të skuqur pa vaj - me fritezën Delimano PRIME. Skuqni ushqimin tuaj të preferuar me teknologjinë e provuar të ajrit të nxehtë, duke e bërë atë jashtëzakonisht të freskët, krokantë dhe të shijshëm. Friteza me ajër mund të përgatisë shumë receta të këndshme. Me kohëmatës 60 min dhe rregullim të temperaturës nga 80 në 200°C. Kapaciteti 3.7 L. Veshje jo ngjitëse për pastrim të lehtë.

Fritezë Air Fryer Prime

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 9,590 Lekë

Nga 9,110 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Shijoni ushqim të shijshëm të skuqur pa vaj - me fritezën Delimano PRIME. Skuqni ushqimin tuaj të preferuar me teknologjinë e provuar të ajrit të nxehtë, duke e bërë atë jashtëzakonisht të freskët, krokantë dhe të shijshëm. Friteza me ajër mund të përgatisë shumë receta të këndshme. Me kohëmatës 60 min dhe rregullim të temperaturës nga 80 në 200°C. Kapaciteti 3.7 L. Veshje jo ngjitëse për pastrim të lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Përjetoni një mënyrë më të lehtë për gatimet e skuqura

Nuk mund ti rezitoni dot tundimit ndaj patateve të skuqura të bëra në shtëpi, por ato janë me shumë vaj dhe ndërkohë ju deshironi të ndiqni një jetesë të shëndetshme. E kemi një zgjidhje, ju prezantojmë Delimano Air Fryer Prime, një version vizualisht dhe teknologjikisht i përmirësuar i fritezës me ajër. Gatuaj ushqime të skuqura pa u ndier në faj - thjeshte me ajër të nxehtë dhe me më pak se 80% yndyrë.

Delimano Air Fryer Prime

Jo vetëm i shkëlqyeshëm për ata me një kuzhinë kompakte, por është ideale për këdo që përpiqet të zvogëlojë belin, por shijon një pjesë të patateve të freskëta të bëra në shtëpi ose ushqime të tjera të skuqura herë pas here. Me Delimano Air Fryer Prime ju mund të bëni patate të skuqura pa u ndjerë në faj, patate krokante të shijshme, krahë pule dhe më shumë.

 • Delimano Air Fryer Prime
 • Delimano Air Fryer Prime
 • Delimano Air Fryer Prime
 • Delimano Air Fryer Prime

Gatime të skuqura por të shëndetshme

Ajri i nxehtë qarkullon për të gatuar ushqimin tuaj në mënyrë të barabartë, kështu që ju të mund të shijoni patate të skuqura, mish, peshk, pulë dhe ushqime deti - dhe ndryshe nga pjekësit tradicionale , nuk do të largoheni nga kuzhina juaj me aromën e gatimeve që po gatuani. Qarkullimi i ajrit të nxehtë në të gjitha drejtimet, çdo lloj ushqimi do të gatuhet në mënyrë të barabartë, i freskët nga jashtë dhe i butë në mes me vetëm një lugë çaji vaj.

Patatet e ngrira nuk kanë nevojë për vaj.

Delimano Air Fryer Prime

8 programe të ndryshme

Përgatitni recetat tuaja të preferuara falë 8 programeve:

 • patate të skuqura,
 • ushqime krokante,
 • pulë,
 • mish,
 • muffins,
 • perime,
 • peshk,
 • shkrirje.

Gjithashtu mos ngurroni të përgatisni ndonjë nga recetat tuaja duke përdorur opsionin DIY, thjesht vendosni temperaturën dhe kohën manualisht.

Delimano Air Fryer Prime

Gatim më i shpejtë deri në 25%

Ajri i nxehtë qarkullon për të gatuar ushqimin tuaj në mënyrë të barabartë, kështu që ju të mund të shijoni patate të skuqura, mish, peshk, pulë dhe ushqime deti - dhe ndryshe nga pjekësit tradicionale , nuk do të largoheni nga kuzhina juaj me aromën e gatimeve që po gatuani. Qarkullimi i ajrit të nxehtë në të gjitha drejtimet bën që çdo lloj ushqimi të gatuhet në mënyrë të barabartë vetëm me pak vaj.

Patatet e ngrira nuk kanë nevojë për vaj.

Delimano Air Fryer Prime

Lehtësi në përdorim

Delimano Air Fryer ka disa karakteristika, ka kohëmatësin deri në 60 min, me madhësi të përmirësuar, madhësi familjare me shportë 4,4 l bruto dhe 3.7 l neto për performancë më të mirë dhe perdorim më të lehtë. Veshja jo-ngjitëse siguron përdorim të përshtatshëm dhe pastrim të lehtë. Përmasa e produktit ≈ 27x23x23 cm

 • Delimano Air Fryer Prime
 • Delimano Air Fryer Prime
 • Delimano Air Fryer Prime

Ekrani dixhital me prekje, i dobishëm dhe i shpejtë, vendosja e temperaturës- me kohë të rregullueshme dhe ndarja me 1 buton e shportës mundëson përdorim dhe pastrimin më të lehtë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star