Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Zgarë për multicooker

Photo
Video

Zgarë për Tenxhere Multicooker. Aksesorë perfekt për gatime të ndryshme si mish, peshk apo edhe ëmblësira.

DHURATE: Koshi për gatim me avull

Zgarë për multicooker
490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Zgarë për Tenxhere Multicooker. Aksesorë perfekt për gatime të ndryshme si mish, peshk apo edhe ëmblësira.

DHURATE: Koshi për gatim me avull

Më shumë
Detajet e produktit

Zgarë

Ky aksesorë mund të përdoret për pregatitjen e ushqimeve të ndryshme si perime, mish, peshk e shumë të tjera. Është i përshtatshëm për tenxheren multicooker.

aksesore

DHURATË: Aksesore për gatim me avull

Gatimi me avull është një metodë shumë e mirë gatimi sepse ruan shijet dhe vlerat ushqyese të ushqimit duke e mbajtur atë të lagësht dhe të butë. Mund të përdoret për të përgatitur perime, ushqim deti dhe madje edhe ëmbëlsira të caktuara. Shportat e avullit janë një aksesorë i doemosdoshëm në kuzhinë dhe mund të përdoren në kuzhina të ndryshme për të krijuar ushqime të shëndetshme dhe të shijshme.

aksesore per gatim me avull

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star