Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për Meat Mincer për salcë domatesh Joy

Photo
Video
-60%

Shndërroni griresën e mishi Joy në një pajisje vërtet të gjithanshme me shtimin e këtij aksesori të dobishme për shtrydhje. Ktheni frutar dhe perimet e buta në lëngje të freskëta dhe të shëndetshme, të cilat mund t’i shijoni në çdo kohë. Kurseni para në lëngjet e blera në dyqane dhe jepini familjes tuaj më të mirën. Përdorni tul për të bërë salca, supa ose ushqim për fëmijë.

Aksesorë për Meat Mincer për salcë domatesh Joy

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 996 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shndërroni griresën e mishi Joy në një pajisje vërtet të gjithanshme me shtimin e këtij aksesori të dobishme për shtrydhje. Ktheni frutar dhe perimet e buta në lëngje të freskëta dhe të shëndetshme, të cilat mund t’i shijoni në çdo kohë. Kurseni para në lëngjet e blera në dyqane dhe jepini familjes tuaj më të mirën. Përdorni tul për të bërë salca, supa ose ushqim për fëmijë.

Më shumë
Detajet e produktit

Merrni mundimin e nxjerrjes së lëngjeve

Krijuar posaçërisht për Joy Meat Mincer, ky aksesore praktike shtrin përdorimin e pajisjes tuaj duke ju lejuar të ndani me lehtësi, shpejt dhe pastër lëngun nga tuli i frutave dhe perimeve më të buta.

Lëngje të freskëta, ashtu si ju pëlqen

Shijoni lëng të freskët portokalli për mëngjes, lëng domate ose përzierje të shijshme të manave dhe frutave në çdo kohë. Ndaloni blerjen e lengjeve te ndyshme ne market plot ruajtës dhe kimikateve të shtuara dhe trajtojini familjen tuaj me lëngjet më të shëndetshme në shtëpi.

Salca te ndryshme, ushqim për fëmijë dhe më shumë

Pasi të keni hequr lëngu nga frutat dhe perimet tuaja të buta, ju ende keni tul të pasur me vitamina, lëndë ushqyese dhe fibra për të shijuar. Përdorni domate për të bërë salcë pikante ose ketchup në shtëpi, ose perime të tjera për të prodhuar salca dhe supa joshëse për të gjithë familjen. Jepini fëmijës tuaj ushqimin më të mirë - të pregatitur në shtëpi të përsosur për gojën e vogël të uritur.

Reçel, marmelata dhe ushqime të tjera të ëmbla

Përpunoni me shpejtësi dhe lehtësi sasi të mëdha të frutave të buta për t'u përdorur në bërjen e reçelëve të ëmbël, marmelatave të buta dhe shijeve të tjera të shijshme. Përdorni tulin për të mbushur produkte të pjekura si kifle, cupcakes dhe biskota, ose shtoni në një smothie për disa fibra të shëndetshme.

Një shtesë e vlefshme për Joy Meat Mincer

Shtrydhësi i domates është bërë nga plastika e fortë, e lehtë për t’u pastruar me një rrjetë çeliku inox që ndan me kujdes tulin nga lëngu, duke ju dhënë gotë pas gote pije të shijshme dhe të shëndetshme. Një aksesor i mrekullueshëm për Joy Meat Mincer që do të thotë se nuk mund të keni blerë një pajisje të veçantë për të shijuar lëng të freskët çdo ditë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star