Nuk keni produkte në shportë

Provo

Zgarë për fritezën Air Fryer 17cm

Photo
Video
Zgarë për fritezën Air Fryer 17cm
1,290 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Detajet e produktit
Detajet e produktit

Më pak kalori për ushqimet tuaj të preferuara

Friteza me ajër Delimano Air Fryer sjell një revolucion të shëndetshëm nëkuzhinë, për pregatitjen e ushqimeve të skuqura pa vaj, por me të njëjtën shije dhe me më pak kalori. Friteza me ajër Delimano vjen e kompletuar me çdo gjë që ju duhet për një jetesë të shëndetshme, ushqime më të shijshme. Zgara mund të përdoret për pregatitjen e ushqimeve të ndryshme si perime, mish, peshk e shumë të tjera

Në mënyrë efiçente me anë të kësaj zgare ju mund të dyfishoni sipërfaqen në brëndësi të pajisjes, pra mund të vendosni më shumë ushqime në të njejtën kohë.

Një aksesore praktik për çdo kuzhine

Dhe për më tepër, nëse nuk jeni duke e përdorur me pajisjen Air Fryer, mund ta përdorni edhe më vete në kuzhinë. Me një diameter 17cm dhe lartësi 4.7cm mund të përdoret në temperaturë deri në 230°C. Pra mund ta përdorni edhe me tenxhere të tjera si një zgarë për gatime me avull, në furrë, ose si një mbajtëse për tenxheret.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star